17-18 листопада в м. Києві відбудеться другий Фестиваль незалежної студентської преси. Якщо Ти маєш пряме відношення до студентських ЗМІ або тільки плануєш зробити власне видання, гайда до нас!


- Тематичні тренінги та семінари
- Зустрічі з відомими українськими журналістами
- Презентації студентських видань
- Презентація рекламної агенції для студентських ЗМІ
- Презентація проекту підтримки малотиражних видань з обмеженою аудиторією (газети кафедр і факультетів)
- Презентація Інтернет-порталу студентських видань
- Презентація найстарішої та найуспішнішої студентської газети Росії
- Презентація нових проектів Спілки ініціативної молоді

Також учасники фестивалю можуть запропонувати свої заходи тривалістю до 30 хвилин.
Ініціаторами проведення фестивалю минулого року виступила Спілка ініціативної молоді (СІМ) та кілька студентських видань Києва. Рік тому почесними гостями фестивалю були: журналіст Вахтанг Кіпіані, телеведучі Єгор Соболєв та Іванна Коберник. Цьогорічний список запрошених також має стати приємним сюрпризом для учасників.
Співорганізаторами фестивалю цього року виступила Студентська рада Києва, також нам допомогає Міністерство освіти та науки України.
Якщо основною метою першого фестивалю було обговорити стандарти для незалежної студентської преси та способи боротьби з цензурою, то під час другого фестивалю організатори пропонують ознайомитися з проектами та ініціативами, участь в яких можуть брати редакції різних видань. Це і рекламна агенція, і портал, і різні об’єднання видань та молодих журналістів. Традиційно ми попрацюємо над підвищенням якості та продуктивності студентських ЗМІ.

Участь у фестивалі не можуть брати "студентські" газети, головними редакторами яких є ректора або представники адміністрації. Ключовим фактором для участі у фестивалі є незалежність студентської газети або прагнення до її отримання. Кількість учасників обмежена, але хоча б один представник редакції має приїхати на фестиваль:)

Для участі потрібно заповнити анкету та надіслати її на адресу fest_stud_pres@ukr.net до 22:00 14 листопада.Bookmark and Share