Молодь Ужанщини вже обрала друзів ?


Упродовж двох днів 20-21 серпня – у Перечині, на центральному стадіоні міста, проходив Перший міжнародний фестиваль молоді, спорту, естрадного та фольклорного мистецтва “Ужанська ватра збирає друзів”. Упродовж двох днів 20-21 серпня – у Перечині, на центральному стадіоні міста, проходив Перший міжнародний фестиваль молоді, спорту, естрадного та фольклорного мистецтва “Ужанська ватра збирає друзів”.

Основні заходи припали на суботу, які вдало поєднали активний відпочинок з розважальною програмою. Перефразовуючи відому пісню, “забава була цілу ніч, Перечин гуляв аж до рання”. Організатор фестивалю – Перечинська міська рада- замість салютів вирішив зробити феєрверк від вогнища. Палаючі червоні язики, які здіймались від ватри у нічне небо, запальні танці, народні співи під баян стануть незабутніми для фестивальників та гостей. Учасники фольклорного колективу русинського культурно-просвітнього товариства імені Петра Кузм”яка з м. Нові Сад (русинська діаспора із Сербії є найстарішою у світі – заснована 260 років тому) зізнались, що для проведення своїх фестів з перечинського візьмуть чимало корисного, хоча, здавалося б, чим можна здивувати тих, у кого є великий досвід у проведені заходів, які стали традиціями. Загалом, участь у фесті взяло понад два десятки мистецьких гуртів та спортивних команд, зокрема з Сербії та Чорногорії, Словаччини. Гості були вражені виступами перечинців, нововолинської “Знахідки” та інших. Судячи з того, що у спортивних іграх з міні-футболу та мікс-волейболу команд Ужгорода, Перечина, Мукачева, Турки, Києва (чемпіони України з волейболу серед юнаків 1989 р.н.) взяла участь велика кількість любителів спорту, випливає, що розвитку спорту в Україні необхідно приділяти велику увагу.
За словами Перечинського міського голови Івана Погоріляка, фестиваль, який на просторах Перечина проведено вперше, стане традиційним. Наступного та у подальші роки він приурочуватиметься до Дня молоді. Гості фестивалю повернулись додому з подарунками.

Закарпатське РВ АМУ

Bookmark and Share