КРЕМЕНЧУК ОБРАВ НАЙКРАЩОГО СТУДЕНТА


Організаторами проекту „Студент року” виступили відділ у справах сім`ї та молоді міськвиконкому, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міського голови Миколи Глухова. Спонсорами заходу стали магазин „Бомонд” та нічний клуб „Зебра”, інформаційні спонсори: газета „Автограф”, „Авторадіо – Кременчук”, сайт „Кременчук на долоні” та Кременчуцька міська телерадіокомпанія.

Цього року за звання найкращого студента в легкій категорії боролися представники наступних закладів: Кременчуцький льотний коледж, Кременчуцьке педагогічне училище та Кременчуцький медичний коледж; у важкій категорії: Кременчуцький державний політехнічний університет ім. М.Остроградського, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права та ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління».

Змагання проходило у трьох конкурсах: «Презентація», «Імпровізація» та «Домашнє завдання».

За три години до початку заходу усі учасники отримали завдання на другий конкурс „Імпровізація”, а саме, кожен з них мав за три хвилини розповісти про найкращу студентську мить у його житті.

До заходу лишалось дві години, велися останні приготування, учасники разом з своїми командами останній раз проганяли усі виступи на сцені, а у роздягальнях у той час кипіла справжня режисерська підготовка. О 17:00 у переповненому залі згасло світло, та на сцені з’явився ведучий цього феєричного заходу Руслан Проценко.

Цього року талановитих учасників оцінювало журі у наступному складі: заступник міського голови Хоменко Валь Петрович, завідувач відділу у справах сім’ї та молоді Одерій Тетяна Андріївна, представник „Авторадіо – Кременчук” Долина Марія та два представника з обласного конкурсу „Студент року”.

Представлення учасників було наскільки різнопланове та по-своєму яскраве, що журі до кінця не могли визначитися з переможцями цьогорічного конкурсу. Тож, після завершення останнього конкурсу „Домашнє завдання” та виходу журі на сцену, зал затамувавши подих очікував довгоочікувані результати.

Переможцем проекту „Студент року - 2007” у легкій категорії став студент Кременчуцького педагогічного училища Олекій Сафронов, який достойно представляв свій навчальний заклад використовуючи всі свої таланти; кубок переможця у важкій категорії отримав студент Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права Артем Блінов. Друге місце у легкій категорії посіла студентка Кременчуцького медичного коледжу Анна Мальована; у важкій категорії друге місце отримав студент ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління» Володимир Овчинніков.

17 листопада у місті Полтаві Кременчук буде представляти переможець цьогорічного проекту „Студент року – 2007” – Артем Блінов, тож залишається побажати йому гарного виступу та перемоги!Bookmark and Share