Вишкіл сумських націоналістів


Учасники заходу прослухали лекції про історію України, історію та структуру МНК. Були висвітлені біографії життя відомих діячів національно-визвольного руху України в XX сторіччі, після чого відбулось обговорення про роль жінок та чоловіків в цій боротьбі.

Теоретичні заняття межувались із прослуховуванням української музики та перегляданням цікавих сюжетів. Особливо сподобався кліп та пісня «Не кажучи нікому» відомих українських гуртів «Тартак» та «Нічлава». Цю композицію досі не наважуються ставити на українських телеканалах та радіостанціях у денну годину.

Ввечері першого дня учасники переглянули фільм про події 9 березня 2001 року в Україні, що мав суттєвий вплив на учасників вишколу. Враженнями про даний захід поділилась подруга Даринка: «Мені дуже приємно було отримати запрошення на цей захід. Я з користю провела час. І хоч не дуже люблю історію, але цікаво було слухати лекції. Музикальний супровід взагалі був неповторним.»

А голова СОО МНК Наталка Лучанінова зазначила: «Можна вже казати про традиційність заходу. Ми намагаємось постійно запропонувати щось корисне для молодого членства. Необхідно зацікавлювати та підтягувати молодь до участі у громадській діяльності.»

Bookmark and Share