Підготовка до „Студента року”


І вже на початку 2008 року стане відомим ім’я переможця Першого Всеукраїнського конкурсу «Студент року».

Конкурс „Студент року-2007” по всій Україні організується ВМГО „Студентська республіка” за підтримки Народно-демократичної ліги молоді, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту й Інституту демократичного суспільства.

Як проходить підготовка ми поцікавилася у деяких керівників регіональних оргкомітетів, з якими змогли зконтактувати в цей гарячий час підготовки до заходу.

- Конкурс буде 15 і 17 листопада й обіцяє бути дуже грандіозним і цікавим: на святкову частину запрошені мер міста Харкова харизматичний Михайло Добкін, а також „зірки”, поп-гурт «Авіатор», - відкрила таємниці Наталя Матвійчук, лідер харківських НДЛМівців.

Ніколаєвич Антон, з Миколаєва, поділився інформацією про конкурси відбіркового етапу в своєму місті (15 листопада, клуб „Шторм”): «Перший конкурс — візитка, в якому треба буде представити свій виш, використовуючи при цьому всю свою креативність. Друге змагання — на рівень інтелекту. Ще один - «Якщо б я був міністром освіти», де треба буде вигадати та розповісти вірш-гумореску про своє керівництво на посаді міністра освіти. Також будуть конкурси краси, стиля та талантів».

Володимир Заверуха з Тернополя також висловився з приводу регіонального етапу проведення “Студента року”: “В нашому регіоні захід не відрізнятиметься запрошеними “зірками”. В цьому плані ми відрізнилися консервативністю. Проте нашим досягненням є величезна кількість учасників змагань. Участь приймуть 29 із 29 вишів Тернопільської області всіх рівнів акредитації, з I по IV”. І це може тільки радувати!

Голова всеукраїнського оргкомітету з проведення „Студенту року”, лідер НДЛМ Павло Вікнянський зазначив, що „організація даного проекту є дуже важливою для молоді України. У нас проводиться купа різноманітних конкурсів, починаючи від визначання кращого перукаря до ліпшої частини тіла... Але щодо того, хто є найкращим студентом України – до „Студенту року-2007” якогось серйозного конкурсу в Україні просто не було”.

Шаповалова Ольга, НДЛМ

Bookmark and Share