Черкаська молодь вчилася моніторити владу


У програмі тренінгу учасники ознайомилися із метою та методикою проведення моніторингів та розробили стратегію моніторингу молодіжної політики Черкаської області, який буде проводити група найбільш зацікавлених учасників тренінгу. Тренери ознайомили молодь з такими інструментами моніторингу як письмові запити, соціологічні та експертні опитування, моніторинг ЗМІ та бюджетний аналіз. Також усі присутні взяли участь у дискусії на тему реалізації інтересів молоді у державних програмах та третьому секторі Черкащини. Більшість учасників висловили незадоволення сучасним станом молодіжних програм та дійсного впливу молоді на місцеву політику. Ті, хто найбільше зацікавився можливістю кваліфіковано проаналізувати молодіжну політику області, увійшли до робочої групи з моніторингу.

Протягом наступних 5-ти місяців ця робоча група буде з’ясовувати як реалізуються державні та недержавні молодіжні програми в області, наскільки ефективно з молоддю працюють НГО та місцева влада і що сама черкаська молодь очікує від молодіжної політики. За результатами моніторингу буде видано бюлетень, відзнято відеофільм та проведено круглий стіл. Метою такого моніторингу є посилення впливу молоді у суспільстві та здійснення контролю за діями влади. Таким чином теоретичні знання, отримані під час тренінгу, учасники робочої групи зможуть реалізувати на практиці і отримати корисний досвід аналітичної роботи.
Даний тренінг, а також наступні заходи із моніторингу відбуваються в рамках реалізації проекту „Молодіжна політика очима молоді”, за фінансової підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.

Автор : Коаліція "Молода Черкащина"
Bookmark and Share