Святий Миколай шукає волонтерів для того, аби рознести подарунки сиротам та малозабезпеченим


Мета акції, яка проводиться вже сьомий рік поспіль, допомогти потребуючим дітям відчути радість свята Миколая, поділитися з ними нашою увагою, розумінням та любов’ю. Акція покликана вшанувати пам’ять великого благодійника Святого Миколая та звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. Минулого року спільними зусиллями вдалося рознести подарунки для 2500 дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Львова, до акції долучилося близько 550 волонтерів – студентів та старшокласників нашого міста.

У рамках проведення акції помічники Святого Миколая збирають солодощі, книжки, канцелярські речі та іграшки для тих дітей, які могли б залишитися без подарунка від Святого Миколая. Аби подарунки дістали діти, які їх потребують оргкомітет використовує списки дітей подані школами, дані громадських організацій, які працюють в соціальній сфері, cписки подані районними відділами соціальної допомоги та районними відділами у справах неповнолітніх. Така акція вже стала традицією і це гарна нагода, аби кожен долучився до того, аби подарувати віру в чудо тим, які цього справді потребуюють.

Кожна молода людина, яка хоче допомогти розносити подарунки по домівках дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Львова, може стати помічником Святого Миколая. Для цього потрібно зголоситися до оргкомітету акції – це можна зробити кожної суботи прийшовши на вишкіл для волонтерів, який проводиться з 11.00 до 13.00 в приміщенні Українського католицького університету – вул. І.Свєнціцького, 17. Зареєструватися волонтером можна також на веб.сторінці www.mykolaj.com.ua.Bookmark and Share