"Молодь Сумщини" відсвяткувала свою першу річницю


В Сумах відбулося свято, присвячене першій річниці з дня створення Сумської обласної молодіжної громадської організації "Молодь Сумщини".

В урочистій промові голова організації Андрій Майборода сказав, що "Молодь Сумщини", народжена в період боротьби за права студентів, сьогодні повинна змінити вектор своєї діяльності. "Ми повинні стати корисними місту. У зв`язку з цим на найближчий час наша організація запланувала ряд суботників", повідомив А.Майборода.

Виконуючий обов`язки заступника мера Борис Коган в свою чергу відзначив, що міськрада хоче перетворити Суми на європейське місто і в цьому робить ставку на сумську молодь, яка минулого літа заявила про себе на весь світ.

Виконуючий обов`язки начальника відділу у справах сім`ї і молоді Юрій Мікиртичев пообіцяв зміни в молодіжній політиці з боку міської влади. "Не буде нав`язування "зверху". Все розв`язуватиметься молодіжними організаціями. Організація пише проект, подає його в управління у справах сім`ї і молоді, управління фінансує, молодь займається його втіленням, - так Ю.Мікиртичев бачить подальшу співпрацю молоді з чиновниками.

За рік існування "Молодь Сумщини" створила вуличну команду з футболу і провела міський чемпіонат серед вуличних команд, організувала екстрим-фестиваль "Енергія молоді", підготувала філософську конференцію "На межі сенсу", побудувала спортзал для ув`язнених, регулярно проводить дискотеки в МЦ "Романтика" і в парку ім. Кожедуба.

Джерело : «Данкор online»
www.civicua.org

Bookmark and Share