МОЛОДІЖНІ ІНІЦІАТИВИ


10 листопада у м. Кам’янець-Подільський в рамках ХІ міжнародної конференції “Молодь та виклики ХХІ ст.” пройшов круглий стіл на тему: “Проблеми безпеки та стабільності у Чорноморському Регіоні.” Він передував масштабному Київському безпековому форуму, що проходив 14-15 листопада.

Даний захід став можливий, завдяки співпраці Клубу Молодих Дипломатів України з Кам’янець-Подільським державним університетом, який надав свою інфраструктуру для проведення даного заходу. Тема круглого столу була не випадковою, адже присвячена року головування України в ОЧЕС.
Разом з тим, це вже другий захід, що проводить Клуб Молодих Дипломатів по даній тематиці за осінній період (слід зазначити підготовку разом з Лігою “Дипкорпус” та фондом “Відкрий Україну” дип-вікторини зі знання чорноморської проблематики).

Метою заходу було обговорення сучасних безпекових проблем і викликів, як локального так і регіонального характеру, економічної та енергетичної складової даного регіону та позиції України у всіх вищезазначених спектрах. Клуб Молодих Дипломатів України у такий спосіб готує своїх та членів інших молодіжних організацій до підготовки широкоформатного міжнародного молодіжного форуму з безпеки, що має стартувати вже у наступному році.

Джерело: Клуб Молодих Дипломатів України (dip-club.pp.net.ua)
Заводовський Ілля
+380979448133


Bookmark and Share