Кременчуцький студент став найкращим в Полтавському обласному конкурсі «СТУДЕНТ РОКУ»


Цьогорічний конкурс у Полтаві складався із чотирьох епізодів, протягом яких сім найкращих студентів міста Полтави і один студент міста Кременчука спробували довести не тільки глядачам, а й журі, що кожен з них зіркова особистість. Серед усіх учасників була лише одна представниця прекрасної статті – Гульмара Мамедова, студентка Юридичної академії ім. Я.Мудрого, яка нажаль не змогла покорити серця серйозного журі. Очолювали журі голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Асадчев та президент Інституту Демократичного Суспільства Сергій Шахов.

Нульовий епізод

10:00 місто Кременчук, зібрана майже вся команда та майже всі вболівальники. Через 20 хвилин забрані всі рештки реквізиту та вся команда Артема Блінова. Тож, з надією в душі ми вирушили підкорювати Полтаву. Дві години в дорозі і ми на місці. І тут не обійшлося без сюрпризів, бо, мабуть, так не було б цікаво. Спочатку нам не давали нормальну кімнату, поселили в підвалі, потім зусиллями Віталія Малецього, директора КМ ЦСССДМ, нам знайшли дуже пристойну гримерку. Згодом з’ясувалось, що ми не маємо записаної правильно музики, також не мали змогу підключити гітару, бо в Полтаві штекера для гітари суттєво відрізняються від кременчуцьких, не мали ми і обруча для конкурсу з глядачами. Але все це не завадило нам перемогти.

Чотири епізоди конкурсу

Весь обласний конкурс «Студент року» складався з таких чотирьох епізодів: «Впиши себе в історію», «Брати по-розуму», «Дайте гроші на мій проект», «Океан фантазій».
У першому епізоді найбільше запам`ятався курсант третього курсу Андрій Алесейчук , який повернувшись назад за допомогу машини часу спробував вписати себе у різні епохи. Тим часом Артем Блінов з Кременчука пробував вписати себе в обласний конкурс «Студент року». У другому конкурсі, який мав на меті перевірити акторське дарування кожного учасника найбільше вразив усіх виступ Артема Блінова разом з Настею Герасименко, які спробували показати аматорський театр під керівництвом Й.Сталіна, упевнена, що зал ще довго буде пам`ятати дуже добре поставлену музичну сценку та гарну гру Артема. А от курсант третього курсу Андрій Алесейчук, вивів на сцену живу козу, яка не так вразила, як минулого року кінь, але все ж таки викликала бурхливі оплески та посмішку на обличчі журі. У третьому конкурсі кожен учасник продемонстрував свій відеоролік, у якому просив кошти на свій проект, хто на те, щоб стати студентом року, а хто просто на дорогу на Полтаву. Останній четвертий конкурс став вирішальним, тут уже кожен показував себе з різних сторін, одні весь час співали, другі танцювали брейк та бальні танці, а інші просто підкорювали журі своїм красномовством вважаючи, що все інше то лише для галочки.

Фінальний епізод

Ну що ж, після останнього конкурсу журі покинуло зал на нараду. Я теж мала змогу разом з директором Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права бути присутньою на обговоренні та встановлені результатів дев`ятого обласного конкурсу «Студент року». Перші п`ять хвилин мабуть були самими складними, так як прийшлося вислуховувати всі протиріччя між членами журі, та коментарі ректорів Полтавських вищих навчальних закладів. Але одразу після підрахунку голосів сперечатися не було сенсу, так як з відривом у шість балів наш учасник з Кременчука пройшов вперед. Тож, з кімнати журі ми вийшли з гордістю та відчуттям перемоги, яку дійсно заслужили. Зайшовши назад в зал чули слова вболівальників інших вищих навчальних закладів, які казали, що Кременчук молодці, але перемогу все-рівно їм не дадуть. Але ми вже не звертали увагу, так як знали, що перемога за нами.
Через пів години на сцену на якій уже стояли учасники піднялося журі, привітало всіх студентів зі святом та вперше за сім років вручили Кубок «Студент року – 2007» переможцю з міста Кременчука Артему Блінову.

Тож тепер, наш учасник зможе прийняти участь у першому Всеукраїнському конкурсі «Студент року», який пройде в січні місяці напередодні Дня Тетяни в місті Полтаві, та тим самим представляти все студентство Полтавщини.

І на завершення хочеться подякувати всім тим, хто допомагав нам організовувати наш міський конкурс «Студент року», а особливо відділу у справах сім»ї та молоді та міському голові Миколі Глухову, які допомогли організувати автобус для поїздки в Полтаву. Адже, якщо не було б нашого міського конкурсу, хтозна чи саме б цей студент став би найкращим серед найкращих на Полтавщині!


Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій

Bookmark and Share