Інститут закінчив “східний” та „західний” етапи програми навчання молодих депутатів


Так, 9-11 листопада в Донецьку проходив ІІІ-й фінальний етап навчання депутатів місцевих рад в рамках програми Інституту Політичної Освіти „Місцеве самоврядування: крок до ефективності”. Зокрема, під час третього заключного триденного семінару, що проводився спільно з Представництвом в Україні фонду Кондрада Аденауера, депутати мали змогу не тільки пройти тренінгові та семінарські заняття, але й безпосередньо в рамках ознайомчого візиту відвідати м.Макіївка, щоб ознайомитися з результатами передового досвіду міста щодо реформування системи функціонування житлово-комунального господарства.

Цього разу з учасниками навчання, що представляли Східний Регіон України, а саме Донецьку, Луганську, Харківську та Дніпропетровську області, працювали спеціалісти у сфері житлово-комунального господарства, земельних ресурсів, роботи громадських приймалень та залучення громадськості до прийняття рішень, а саме:
Анатолій СУХАВА, експерт Центру Законодавчих Ініціатив, радник Голови Донецької ОДА;
Ірина ЛУКОМСЬКА, прес-секретар Української Народної Партії;
Юрій ПОТИКУН, експерт Інститут Політичної Освіти, начальник Харківського обласного головного управління земельних ресурсів (2005-2006рр.);
Олександр СОЛОНТАЙ, Голова ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив”, депутат Закарпатської обласної ради.
Підбив підсумки навчання директор ІПО Андрій СТРАННІКОВ, який за підсумками навчання вручив сертифікати учасникам та запросив їх до участі в інших програмах та проектах Інституту. Андрій СТРАННІКОВ висловив сподівання, що отримана інформація та знання в рамках навчання вже у найближчий час будуть застосовані депутатським корпусом для здійснення справді рішучого кроку у бік підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, у першу чергу депутатами. Всього в рамках навчання у 2007-році у групі Східного регіону пройшли навчання 37 чол.

Минулого ж тижня, протягом 15-18 листопада, закінчили навчання учасники груп з Заходу та Північно-Західного регіонів. Заключні заходи у Львові відбулися у партнерстві з Посольством Республіки Польща та Центром парламентської освіти та тренінгів Європейського парламенту.

Наразі програма ще продовжує працювати для учасників з Південного, Столичного та Центрального регіонів. В рамках програми „Місцеве самоврядування: крок до ефективності” проходять навчання молоді депутати місцевих рад віком до 35 років, що були обрані вперше.

Контакти Інституту Політичної Освіти:
м. Київ, вул. Хрещатик, 44А
тел. (044) 278-55-16, 278-55-43
Любомир Грицак, тел. +38-066-737-32-23
Оксана Однорал, тел.: +38-097-284-61-83
Bookmark and Share