Березенко відправив у реанімацію Раду з питань молодіжної політики при КМДА


Відкриття Форуму молоді відбулося в стінах КНУ ім.Т.Шевченка та зібрало понад дві сотні лідерів та активістів молодіжних й студентських організацій. Виступаючи перед учасниками, Сергій Березенко, начальник молодіжного главку столичної адміністрації, виступив з ініціативою реанімувати фактично недієвий дорадчий орган – Раду з питань молодіжної політики при КМДА.

"Цей орган сформований у 2005 році, але сьогодні він існує лише на папері. Мені невідомо нічого про його діяльність. Тому я повідомляю всім присутнім, що сьогодні ми розробили проект нового розпорядження КМДА про Раду з питань молодіжної політики, яке сподіваємося прийняти вже до кінця цього року. Протягом роботи Форуму кожен з вас може внести свої поправки та доповнення до цього розпорядження, а також запропонувати свою кандидатуру як члена цієї Ради – звичайно, разом з конкретним планом вашої роботи в ній", - заявив Сергій Березенко.

Форум молоді продовжить свою роботу в суботу – молоді люди працюватимуть в тематичних секціях. В неділю має бути прийнято резолюцію Форуму, яка стане планом дій в столичний молодіжній політиці на найближчий рік.

Джерело: SMS.gov.ua.

Bookmark and Share