В Києві розпочав свою роботу Форум молоді міста Києва, приурочений до Міжнародного дня студента


Відкриття Форуму молоді відбулося в стінах КНУ ім.Т.Шевченка та зібрало понад дві сотні лідерів та активістів молодіжних й студентських організацій. На відкриття завітав секретар Київради Олесь Довгий, який заявив, що очікує від Форуму конкретних результатів, які вплинуь на розподіл бюджетних коштів столиці.

«На сьогодні ми збільшили бюджет міста Києва втричі. Відповідо, збільшиться і частина, що виділяється на молодіжну політику. Але я досі не почув раціональної відповіді на питання – на що нам слід спрямувати додаткові кошти? Все, що пропонувалося досьогодні – це напрямки, які формувалися десятиліттями, і які не несуть ніякої новизни. Я думаю, що відповідь на це питання – що слід зробити місту Києву для молоді – ми маємо почути саме від молоді», - заявив О.Довгий.

Сергій Березенко, начальник молодіжного главку столичної адміністрації, виступив з ініціативою реанімувати фактично недієвий дорадчий орган – Раду з питань молодіжної політики при КМДА. «Цей орган сформований у 2005 році, але сьогодні він існує лише на папері. Мені невідомо нічого про його діяльність. Тому я повідомляю всім присутнім, що сьогодні ми розробили проект нового розпорядження КМДА про Раду з питань молодіжної політики, яке сподіваємося прийняти вже до кінця цього року. Протягом роботи Форуму кожен з вас може внести свої поправки та доповнення до цього розпорядження, а також запропонувати свою кандидатуру як члена цієї Ради – звичайно, разом з конкретним планом вашої роботи в ній», - заявив Сергій Березенко.

Форум молоді продовжить свою роботу в суботу – молоді люди працюватимуть в тематичних секціях. В неділю має бути прийнято резолюцію Форуму, яка стане планом дій в столичний молодіжній політиці на найближчий рік.

Bookmark and Share