Євромолодь проведе ІІ з’їзд огранізації


Серед загальних питань порядку денного керівництво Європейської молоді України визначило за важливе підготовку до звітно-виборчої конференції, яка відбудеться 24 листопада 2007 року, обговорили можливості інтеграції в міжнародні молодіжні організації Європи, розглянули першочергові завдання, щодо виконання умов вступу, а також напрацювали проектні пропозиції для подання в грандові установи.

Не пройшло поза увагою питання роботи комітетів – основних напрямків діяльності Європейської молоді України, розглянуто шлях ефективної систематизації їх структури та продовжено роботу щодо їх укомплектації: так зокрема на засіданні Членів Правління затверджено в.о. заступника Голови Комітету з питань дозвілля молоді, Тонкопрядова Євгена, який буде відповідати за проведення інтеграційних, культурно-масових заходів в найближчі 6 місяців роботи.

Сформовано оргкомітет проведення звітно-виборчої конференції, до якого увішли: Іляшенко Віталій, Ставрояні Сергій, Павлова Ганна, Агафонов Іван та Гончаренко Ірина.

З питань акредитації на участь в конференції бажаючі можуть звернутися за контактами викладеними в прес-релізі.

Джерело: Прес-служба Європейської молоді України


ПРЕС – АНОНС

«ЄВРОПЕЙСЬКА МОЛОДЬ УКРАЇНИ » ПРОВЕДЕ ІІ З’ІЗД ЧЛЕНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ.

Проєвропейська, громадсько-активна молодь, в різних сферах діяльності, з провідних вищих навчальних та наукових закладів України, 24 листопада 2007 року в м. Києві проведе ІІ з’їзд креативної, перспективної і амбіційної організації в Україні.

Учасниками конференції будуть активні представники молодіжної політики України, журналісти, помічники-консультанти народних депутатів Верховної Ради України, народний депутат Верховної Ради України, Голова Європейської партії України, Микола Дмитрович Катеринчук, депутати міської та районних рад м. Києва, експерти з питань євроатлантичної інтеграції України, молоді підприємці з України, а також молодий бізнесмен з Австрії, Уве Фалман.

На З’їзді Євромолодь обговорить: „Роль молодіжних громадських організацій в реалізації курсу євроатлантичної інтеграції України”, прозвітує за попередній період роботи, обере нове керівництво організації, затвердить концепцію зовнішньої та внутрішньої діяльності організації, визначить стратегію співпраці з політичними партіями, громадськими організаціями, органами виконавчої влади у сфері молодіжної політики та грандовими фондами в Україні.

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна 13, корпус 13, НТУУ „КПІ”, І поверх, аудиторія 2.

Початок реєстрації делегатів та гостей: о 13:00.
Час роботи конференції: з 14 : 00 до 18:30.

Контактні особи:
ІЛЯШЕНКО ВІТАЛІЙ
CТАВРОЯНІ СЕРГІЙ
ГОНЧАРЕНКО ІРИНА
т. 8 (097) 946-44-00
т. 8 (063) 457-02-07
т. 8 (063) 281-95-51
8 (050) 946-44-00
e-mail: stavrojani@gmail.com
e-mail: euroyouth_sec@ukr.net
e-mail: euro_youth@ukr.net

01001, м. Київ, Україна, вул. Хрещатик 4 , к. 19
тел. +38 097-946-44-00
E-mail: Euro_youth@ukr.netBookmark and Share