На Волині створено Координаційну раду студентських об'єднань Луцька


Участь у заході взяли Михайло Шелеп, голова ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)", Сергій Адамчук, член Колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України, лідери і представники органів студентського самоврядування (ОСС) провідних навчальних закладів міста: Волинського національного університету імені Лесі Українки, Луцького державного технічного університету, Волинського інституту імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), Волинського інституту економіки та менеджменту, Луцького інституту розвитку людини "Україна", Волинського державного училища культури і мистецтв.
Під час наради було обговорено ряд питань. Зокрема було визначено формат, програму та склад учасників тренінгу для лідерів ОСС, що відбудеться в місті Луцьку 24-25 листопада з ініціативи АМоРе. Також було затверджено форму інформаційних анкет про ОСС, на основі яких будуть підготовлені та надруковані довідник та брошури про студентське самоврядування міста Луцька. Ще одним питанням наради було – участь луцьких студентів у заходах присвяченим студентському самоврядуванню за межами області, зокрема у міжнародному круглому столі та 2-й школі лідерів студентського самоврядування, що відбудуться у Львові.
На завершення наради представники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Луцька прийняли Резолюцію, в якій заявили про створення Координаційної ради студентських об’єднань Луцька.
В рамках Координаційної ради студентські активісти будуть, зокрема, підтримувати спільний інформаційний студентський простір для обміну інформацією про семінари, конференції, проекти чи інші заходи і події пов’язані зі студентами та студентським самоврядуванням та координувати свої дії для здійснення більш ефективного впливу на адміністрації ВНЗ і керівництво міста, з метою вирішення нагальних проблем студентської молоді - членів територіальної громади міста Луцька.
Особливістю Координаційної ради студентських об’єднань Луцька є те, що вона не буде новою студентською надструктурою і не матиме ні керівника ні фіксованого складу. Вона повинна стати координаційним центром органів студентського самоврядування і студентських об’єднань, тобто - студентських профспілок, молодіжних організацій та повинна слугувати майданчиком для обміну ідей і вироблення спільних пропозицій щодо вирішення важливих питань і проблем студентської молоді нашого міста.

Додаткова інформація:
Проект "Студентський простір – територія активних дій" реалізується ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" при підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Проект покликаний допомогти у розвитку і зміцненні інститутів студентського самоврядування вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації міста Луцька та консолідувати студентське середовище міста.
В рамках проекту заплановано проведення круглих столів-нарад активу студентського самоврядування міста, навчальних тренінгів і освітніх семінарів для активістів ОСС, інформаційного семінару для представників адміністрацій ВНЗ, організація ознайомлювальних поїздок в навчальні заклади України та сусідніх країн.

Прес-служба АМоРе
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, каб.6 (4-й пов.),
тел. (0332) 78-82-89, факс 78-82-90, E-mail: amore.volyn@gmail.com


Проект
Резолюція
учасників наради представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації міста Луцька

20.11.2007 р. м. Луцьк

Ми, представники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації міста Луцька декларуємо своє бажання та готовність співпрацювати з ОСС інших навчальних закладів та молодіжними громадськими організаціями Луцька заради консолідації студентського середовища та відстоювання інтересів студентської молоді нашого міста.
Задля цього ми створюємо Координаційну раду студентських об’єднань Луцька - координаційний центр органів студентського самоврядування та студентських об’єднань, що слугуватиме майданчиком для обміну ідей і вироблення спільних пропозицій, але в жодному разі не буде новою студентською надструктурою.
В рамках Координаційної ради студентських об’єднань Луцька ми будемо:
- підтримувати спільний інформаційний студентський простір для обміну інформацією про семінари, конференції, проекти чи інші заходи і події пов’язані зі студентами та студентським самоврядуванням;
- брати участь у навчальних семінарах і тренінгах, з метою вдосконалення особистих знань і вмінь в сфері громадської діяльності та підвищення рівня організаційної спроможності органів студентського самоврядування;
- знаходити, організовувати і навчати молодих людей, що бажають займати активну громадянську позицію і працювати для розбудови студентського самоврядування;
- налагоджувати контакти зі студентськими об’єднаннями інших регіонів України та іноземних країн, з метою обміну досвідом та використання новітніх методів і засобів діяльності ОСС;
- координувати свої дії та допомагати один одному для здійснення більш ефективного впливу на адміністрації ВНЗ і керівництво міста, з метою вирішення нагальних проблем студентської молоді - членів територіальної громади міста Луцька.

Представники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації міста Луцька


Bookmark and Share