Спілка Активної Молоді розробила план свого розвитку


У Чернівцях відбулася нарада членів Чернівецької міської молодіжної організації «Спілка Активної Молоді» (САМ) за участю голів клубів САМу та членів організації. Активісти розглянули низку питань та проблем, які накопичились за останній період як в Спілці та і в місті Чернівці.

Підсумки діяльності організації підвів Володимир Бешлей, голова САМу, зазначивши, що члени САМу успішно працюють над задоволенням соціальних, культурних та політичних потреб молоді. Різновекторність діяльності САМу перетворює його на таку структуру, яка вже невдовзі зможе реалізовувати активність своїх членів у майже всіх напрямках молодіжної політики в м. Чернівці.

Підсумовано результати участі членів САМу в березневому семінарі «Розв`язання проблем з метою покращення здоров’я», який проводив благодійний фонд «Салюс» в м. Львові. На цьому семінарі Спілку представляло двоє членів, які представили на конкурс свої проекти. Фінансову підтримку отримав проект Вадима Алєксєєнка, в рамках якого буде проведена робота із дітьми інтернату щодо розвитку їхнього мистецького потенціалу та проведення конкурсу графіті серед молоді.

Наступним питанням, яке обговорили САМівці - це проведення круглого столу на тему «Проблеми та перспективи пасажирських перевезень в м.Чернівці». Поштовхом для організації та проведення круглого столу став незадовільний стан пасажирських перевезень в нашому місті. Про актуальність цієї проблеми свідчать конфлікти між перевізниками та місцевою владою, незадовлення пасажирів, особливо студентської молоді, якістю надання послуг перевізниками.

Велику увагу САМ приділяє ознайомленню громадськості з діяльністю організації. Тому членам Спілки було представлено роботу електронного вісника «Час Активної Молоді», який є основним джерелом інформування громади про діяльність САМу. Керівники структурних підрозділів САМу - клубі та редактор вісника Олег Сірман домовились про форми оптимальної співпраці, щоб чернівецька молодь була якнайкраще проінформована про заходи, які організовуються САМом. Тепер один раз на два тижні на сторінках вісника можна буде прочитати про роботу кожного з клубів.

Фінансування заходів організації в свою чергу стало одним із дискусійних питань, які розглядались на зборах. Адже САМ є неприбутковою організацією, тож для підтримки його статутної діяльності вже розроблено і подано на конкурси три грантові проекти. В разі підтримки їх донорами над реалізацією цих проектів будуть працювати члени організації. Один з таких проектів носить назву «Помаранчева революція на Буковині». Цей проект передбачає створення у Чернівцях музею революції, планується зняти документальний фільм та видати книжку «Помаранчева Буковина», які увічніть хроніку осінніх подій.

Було порушено питання участі «Спілки Активної Молоді» в суспільно-політичному житті міста та області. Багато членів Спілки давно висловлювали свої думки щодо залучення молодіжних середовищ до прийняття рішень на міцевому рівні. Результатом обговорення стало прийняття рішення про створення нового політклубу. В нього увійшли молоді депутати, студенти-політологи та юні журналісти. Протягом місяця буде розроблено положення про діяльність клубу, план роботи та проводитиметься робота по залученню активної молоді до нього.

На закінчення засідання керівник брейк–клубу Віталій Поладюк запросив всіх на всеукраїнський конкурс брейкерів, який буде проходити з ініціативи САМу в Чернівцях в клубі Астарта в травні цього року.

Джерело - Прес-центр САМу

Bookmark and Share