3-тя річниця Помаранчевої революції


Захід розпочався з показу документального фільму про події 3-х річної давнини, який переніс учасників у спогади про Помаранчеву революцію. Далі розпочався власне круглий стіл, який містив у собі 3 ключових питання:
1. Спогади про власний внесок у події Помаранчевої революції учасників круглого столу та представлених ними організацій;
2. Втрачені та нереалізовані шанси, що з’явились в результаті «Майдану»;
3. Здобутки революції, зроблені висновки та перспективи на майбутнє.

Найбільше дискусій викликало друге питання круглого столу, адже представники різних молодіжок, які тоді стояли на одному майдані, а сьогодні представляють зовсім різні політичні сили, заглиблюючись в аналіз причин та наслідків розчарувань у суспільстві, намагались виправдати себе і звинуватити «партнерів». Але в дискусії народжується істина, і висновком цього заходу стала необхідність дивитись на проблеми з різних боків, поважати думку як партнерів, так і опонентів, і об’єднуватись саме на таких засадах.

Захід прокоментував його співорганізатор - голова КОО Молодого Народного Руху та заступник голови КОО Народного Руху України Дмитро Сінченко: "Ми не могли допустити, щоб подія, заради здійснення якої ми доклади багато зусиль, яка, без перебільшення, змінила наше життя, залишилась поза увагою кіровоградців! Що не кажіть, а Помаранчева революція стала переломною точкою у формуванні української нації. Кажуть – народ розчарувався в цій події… я ніколи в ній не розчаровувався, адже не був зачарованим, не покладав на неї надмірних надій. І якщо мене запитають – чи пішов би я на Майдан, знаючи його майбутнє – моя відповідь буде однозначною – ТАК! Можливо, не все, що ми хотіли тоді, було досягнуто, однак до цього ми маємо прагнути не один раз на кілька років – а постійно! Сьогодні перед нами стоять нові виклики, на які ми маємо давати гідну і своєчасну відповідь, будуючи державу нашої мрії – велику Україну! Слава Україні!".

Прес-служба КОО Молодого Народного Руху
Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Молодий Народний Рух”
м. Кіровоград, вул. Володарського 61,
тел. 8-050-564-14-54, 8 (0522) 32-08-15
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ru
Bookmark and Share