Спеціальна делегація Ліги "ДИПКОРПУС" та Молодіжного руху "МОДОС" презентували Маріуполь та Донеччину на Форумі "Молодіжна варта"


Увечорі відбулася неформальна зустріч членів делегації з представником Клубу молодих дипломатів України І. Заводовським та уповноваженим представником Ліги "ДИПКОРПУС" у м. Києві В. Світличним, де обговорювалися найближчі проекти ти подальший розвиток Ліги.Також відбулася передача літератури від Представництва Європейської Комісії в Україні для соціального освітнього проекту з питань гендерної рівності у м. Маріуполі.
21 листопада основний склад делегації візьме участь у україно-польській конференції з проблем міграції, а директор політичного департаменту Ліги "ДИПКОРПУС" Валерій Гусєв та заступник голови Ради Молодіжного руху "МОДОС" Олег Михайлов проведуть переговори, щодо співпраці Фундації регіональних ініціатив з активом молоді Маріуполя.
Вищезгадане стало черговим вагомим кроком на розбудову громадянського суспільства в Україні та Маріуполі та новим етапом розвитку активнодіючих громадських організацій, якими є Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" та Молодіжний рух "МОДОС".

Автор: Інформаційний департамент Ліги “ДИПКОРПУС”(dipcorpus-mdgu@ukr.net)
Джерело: Ліга політологів-міжнародників “ДИПКОРПУС” (www.dipcorpus.at.ua)
Bookmark and Share