Іван Крулько: „Тільки прискіпливо контролюючи владу, молодь зможе відстояти свої інтереси”


„Хотілося б подякувати організаторам цієї конференції за власне організацію такого заходу, де можна детально обговорити питання того, яким чином молодь може захистити свої права. Це вже не перші конференції такого плану, які організовуються „Фундацією Регіональних Ініціатив”. Зокрема, на попередніх заходах були презентовані 50 найважливіших питань, як і молодь найчастіше ставить органам влади, і на які хоче отримати відповіді. Власне сьогоднішній форум і дискусія, яка відбудеться на ньому будуть надзвичайно важливими з точки зору того, чи зможе молодь, чи зможуть громадські організації, які працюють у молодіжному секторі, сформувати таку систему, при якій влада буде відповідальною перед молоддю.

В політичних програмах усіх політичних партій, котрі прийшли до Верховної Ради, є проблематика, яка стосується молодіжної політики. Є виписані конкретні зобов’язання перед молоддю. Як практика свідчить, зазвичай ці зобов’язання не виконуються. Власне молодь, яка тут зібралася, і та яка ще буде долучена в рамках цієї „МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ”, повинна забезпечувати контроль за тим, як влада буде впроваджувати ті ініціативи, ті обіцянки, які дані були перед виборцями.

Надзвичайно важливим фактом є те, що в Україні є політична свобода, свобода слова, є можливість висловлювати свої думки. Але для нас є унікальна можливість створити ту систему координат, користуючись демократією, яка в принципі в нашій державі є, коли зможемо контролювати владу у забезпеченні інтересів молодіжної політики.

Народний Рух України і „Молодий Народний Рух”, представники якого брали участь у тих конференціях, які організовувалися „Фундацією Регіональних Ініціатив” саме в рамках цього проекту, приєднуються до „МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ”, і ми безумовно будемо брати якнайактивнішу участь у тому, аби ті ініціативи, ті обіцянки політичних сил, які були викладені у їх програмах, були виконані й на практиці.

За нами майбутнє, за нами прискіпливий контроль влади. І я переконаний, що тільки так молодь зможе відстояти свої інтереси!”Bookmark and Share