«За збереження родини!»


Семінари за участю молодих українських сімей будуть проводитися в такій послідовності:
- Харків 24-25 листопада 2007 року;
- Житомир 1-2 грудня 2007 року;
- Кіровоград 8-9 грудня 2007 року;
- Львів 15-16 грудня 2007 року;
- Київ 22-23 грудня 2007 року.

Актуальність цього проекту в Україні доводити зайвий раз не треба, адже демографічними проблемами нашої країни є девальвація сімейних цінностей, старіння нації, від'ємний приріст населення, а також цілий букет психологічних розладів членів українських родин, пов'язаних з економічною нестабільністю та невпевненістю в завтрашньому дні.
Сьогодні Україна займає 4 місце у світі за кількістю розлучень (зараз на 100 шлюбів у нас 54 розлучення). А всього лише три роки тому ми були №1 в світі за цим показником - 72 розлучення на 100 шлюбів. Це, звичайно, не може не відображатися на демографічній ситуації в країні.

Тож, в рамках нашого проекту заплановано проведення п’яти семінарів із залученням 15 сімей-учасниць, сім’ї-тренерів (декілька подружніх пар, що відвідали спеціальні семінари) і психолога в кожному з семінарів. В цьому заході візьмуть участь молоді сім’ї, студентські пари, подружжя, які відбиратимуться з регіонів шляхом анкетування. На цих семінарах зі справжніми українськими парами та подружжями будуть працювати психологи.

Головні проблеми, які розглядаються на семінарах – непорозуміння між чоловіком і дружиною, між батьками і дітьми, причини розмовок та побутових сварок. А шлях до вирішення проблем, які виникають на підґрунті непорозумінь – це ведення діалогу між партнерами та в родині. Наслідком такої практики є відновлення подружньої любові, покращення порозуміння, відкриття дверей своїх сердець одне одному. Чоловік і дружина вчаться слухати і чути одне одного, намагатися зрозуміти почуття іншої людини, а не осудити, не оцінювати, а вчитися співпрацювати та допомагати один одному.

Детальніше про цей проект та можливість взяти в ньому участь можна дізнатися на офіційному сайті “Народно-демократичної ліги молоді” - http://www2.ndlm.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=266&It...
або за телефоном 8(068)364-75-33 — PR-менеджер НДЛМ, Шаповалова Ольга.

Проект проводиться за підтримки Міністерства Сім'ї, молоді та спорту України
Bookmark and Share