“ОБЕРЕЖНО! ЗЛІ ЯК СОБАКИ!”


Сайт www.cultura.net.ua в межах підготовки до Надзвичайних Зборів “Україна – зона культурного лиха” представляє новий спосіб самозахисту культури: рейтинг державного та іноземного хамства.
На сайті www.cultura.net.ua проводиться голосування і на початку 2008-го року “переможцям” буде вручено Народні відзнаки “Золотий Намордник” та “Золотий Нашийник”.

Рейтинг іноземного хамства “ЗОЛОТИЙ НАМОРДНИК”
Більшість українців їздили коли-небудь за кордон. І більшість наражалися на відверту неповагу до себе з боку іноземних консульств та амбасад. Тут і грубість персоналу, і безпідставні вимоги, і погана організація роботи, яка примушує нас терпіти незручності і витрачати зайвий час, й інші ущіпливі для самолюбства наших громадян дії.
Повідомити про неповагу іноземних організацій, які ви відчули на собі, можна на сайті www.cultura.net.ua
Іноземне представництво, яке збере найбільше таких повідомлень, отримає приз “ЗОЛОТИЙ НАМОРДНИК”.
Навчимо іноземців поважати нас!

Рейтинг вітчизняного хамства “ЗОЛОТИЙ НАШИЙНИК”
Звертаючись до органів влади, державних організацій та установ, ми часто потерпаємо від хамства – як у ставленні держслужбовців до нас, так і у ставленні держави до своїх громадян.
Якщо з вами грубо розмовляють міліціонери, судді, чиновники, якщо висувають необґрунтовані вимоги, ганяють “по колу”, примушують довго стояти в чергах – повідомляйте про це на сайті www.cultura.net.ua
Державна установа, яка збере найбільше скарг, отримає приз “ЗОЛОТИЙ НАШИЙНИК”.
Навчимо державу поважати своїх громадян!

Урочисте вручення призів переможцям рейтингів відбудеться 2008-го року.

Партнери Надзвичайних зборів: “Газета по-українськи”, “Україна молода”, “Дзеркало тижня”, “Майдан”, “Телекритика”, “Главред”, “Новинар”, “Українська правда”, “Молодь України”, “День”, “АРТ-вертеп”, “Сумно”, “Газета по-київськи”, Радіо “Ера”, “Друг читача”, “Портал Українця”, Громадянська мережа ОПОРА.
Організатор: Оргкомітет Надзвичайних Зборів “Україна – зона культурного лиха”

Контактні особи:
Уляна Ходорівська – 8 067 328 32 03, 467 50 24, e-mail: verlag@greenpes.com
Bookmark and Share