МОЛОДЬ СФОРМУЄ НОВІ ІДЕОЛОГІЧНІ СИЛИ В УКРАЇНІ, - вважає голова ВМГО ФРІ Олександр Солонтай


Обговорення відбулось „Російсько-українському інформаційному центрі” в рамках чергового засідання „Російського клубу по четвергах». На заході були присутні представники лівих українських партій Олександр Голуб (КПУ), Євген Філіндаш (СПУ), Олексій Мустафін (СДПУ(о)), Василь Волга тощо, а також політологи Сергій Фесенко та Віктор Небоженко, гості, ЗМІ.

Пояснюючи послаблення ролі ідеології для молодого покоління Олександр Солонтай наголосив: „Молодь реагує кон’юктурно на те, що відбувається довкола, на існуючий стан речей у державі. А цей стан дуже чітко можна побачити, порівнявши склад Верховної Ради 5-го та 6-го скликання. Так, з парламенту зникли 3 політичні сили, дві з яких – ідеологічні (Конгрес Українських Націоналістів та Соціалістична партія України), натомість з’явилося 5 нових (ПОРА, ПРП, Партія захисників вітчизни, Європейська партія України, Партія „Вперед, Україно!”), серед яких ідеологічної немає жодної!”

Не зважаючи на це, Олександр Солонтай висловив переконаність у тому, що у майбутньому в Україні все ж будуть сформовані повноцінні ідеологічні сили – як ліві, так і праві. „Я вважаю, що ідеологічні сили в Україні будуть сформовані. І у них буде суттєва відмінність із сьогоднішніми. Перш за все, у тому, що питання України, Української держави, української мови уже не будуть предметом дискусії між лівими та правими. Усе це відійде у минуле. Ці питання стануть однаковими, базовими, як для представників лівої, так і прихильників правої ідеології. Основна ж дискусія точитиметься про шляхи політичної організації роботи у державі, про пріоритети розвитку, про пріоритетні напрями розбудови країни тощо”.

„Зараз партії в Україні переживають кризу. Але із надр молодіжного руху народяться нові політичні сили. Доказом є те, що вже сьогодні українські молодіжні організації є членами молодіжних європейських об’єднань, до складу яких також входять молодіжні крила європейських ідеологічних партій. Тобто українські молодіжні організації вже десятки років є повноцінними членами структур, до „дорослих” аналогів яких з усіх сил намагаються потрапити українські партії,!” – підсумував свій виступ голова ВМГО ФРІ Олександр Солонтай.

Bookmark and Share