У ДЕНЬ СВОБОДИ СТОЛИЦЯ ПОБАЧИЛА НАЙБІЛЬШИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ


«Три роки тому, у День Свободи ми здобули віру. Віру в свою Державу, віру в себе та віру у те, що громадяни можуть впливати на майбутнє в країні. Ми здобули усвідомлення, що всі ми є частиною великого народу, який має власні позиції, власну думку, власні прагнення. Ми стали вільними, тому що сильно цього хотіли, не скорилися протистоянню та перестали вважати себе неспроможними змінювати щось на краще. І сьогодні, у День Свободи, коли сплинуло три роки – столиця побачила щось схоже на наші тогоденні очікування та думки», - так прокоментував розгортання в Києві найбільшого прапора України голова Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» Віктор БІЛОВ.

Також у день відзначення третьої річниці Помаранчевої революції біля Софії Київської відбулась акція «Наші мрії тобі Україно!». Учасники заходу на помаранчевих повітряних кульках писали свої побажання Україні, і випустили їх у небо, на знак відчуття свободи та прагнення до нових звершень.

В акції взяло участь понад 200 осіб – студенти столичних Вузів, лідери «Молодіжного Союзу Наша Україна» - Степан БАРНА, Олексій ГРИЦЕНКО, Віктор БІЛОВ, а також депутати Верховної Ради VI скликання.

Як зазначив голова Всеукраїнської організації «Молодіжного Союзу» Степан БАРНА, символічним є те, що наша столична організація «прийняла естафету» саме у День Свободи. Адже у вересні цього року прапор було презентовано в усіх обласних центрах країни, а також в м. Каневі та на Говерлі. І сьогодні, у третю річницю Помаранчевої революції прапор було розгорнуто Київською «молодіжкою» у столиці. Тепер він може повернутися до Донецьку, де власне був створений.

Довідки та фотоматеріали за телефонами – 8-050-8000-167, 8-044-207-05-84.Bookmark and Share