«В Україні має бути створене окреме Міністерство, яке опікуватиметься процесом підготовки до ЄВРО-2012» - Олексій Гриценко


«На даний момент урядовий оргкомітет не може дати адекватних відповідей на такі питання, як проблема безпеки за межами стадіонів (на стадіонах відповідальність лежить на ФФУ), функціонування служби 112, питання державного та комерційного фінансування, можливість залучення коштів зі структурних фондів ЄС за програмами прикордонного партнерства, питання побудови готелів економічного класу, транспортні розв’язки, дороги та інші важливі аспекти належної комплексної підготовки до подій такого рівня», - заявляє молодий «нашоукраїнець».

Виходом із цієї ситуації на думку Олексія Гриценка може стати створення у складі Уряду окремого Міністерства, яке буде координувати весь перелік питань і системно контролювати хід виконання рішень, щодо створення інфраструктури для ЄВРО-2012.

«Проведення ЄВРО-2012 має стати візитною карткою України. Саме стан безпеки на стадіонах та на фан-зонах, рівень сервісу, дороги, аеропорти, готелі та інші складові інфраструктури, будуть впливати на уявлення громадян Європи про Україну. Ми маємо продемонструвати під час проведення фінальної частини Чемпіонату Європи, що Україна повністю відповідає Європейським стандартам. А за умов відсутності єдиного державного координаційного центру, який відповідав би за всі складові процесу підготовки до Євро – 2012, – провести чемпіонат на належному рівні буде складно. Щоб уникнути цього негативу, потрібно створити окреме Міністерство, яке і стане «центром» координації усіх аспектів щодо проведення в Україні Євро – 2012», - пояснює Олексій Гриценко.

Крім того він зауважив, що відсутність окремого Міністерства по підготовці Євро 2012, негативно відобразиться на державній молодіжній політиці, яка за словами Гриценка, і так на сьогодні не є адекватною вимогам молоді. «Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, повинно приділяти належну увагу усім своїм профільним питанням. А процесом підготовки до таких значимих для України подій, як Євро – 2012, повинно займатися окреме міністерство», підсумував він.

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ НАША УКРАЇНА”
КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
01034, м. Київ тел. (044) 207-05-84
вул. Володимирська, 49а e-mail: kvmsnu@ou.org.uaBookmark and Share