Global Leadership Seminar Follow-up: тренінг з 8 принципів лідерства


Тренінг був проведений як follow-up семінару від Global Leadership, що проходив 19-21.10.2007. Натхненні яскравим прикладом американських колег і отримавши масу позитивних відгуків форумчан, Ірина й Олена вирішили поділитись набутими знаннями із тими учасниками ФМЛУ, які не змогли потрапити на американський семінар.

Зібравшись тісним колом у конферанс-залі Міжнародного центру перспективних досліджень, учасники тренінгу поговорили про те, як функціонує громада і яку роль відіграє в ній лідер; якими принципами роботи керуються успішні лідери; як правильно розставляти пріоритети та раціонально використовувати швидкоплинний час; як реагувати на конфлікти у Вашій команді чи можливо конструктивно вирішувати всі конфліктні ситуації;як за допомогою слів можна «заробити мільйони» або «стати повним банкрутом» тощо.

Форум молодих лідерів висловлює вдячність всім, хто вирішив приділити вечір п’ятниці своєму професійному та особистому розвитку і чия активність та ініціативність створили плідну атмосферу, в якій пройшли ігри, дискусії й спілкування.

Впевнені, що наш тренінг з лідерства є лише початком низки заходів з принципів ефективного розвитку лідерського потенціалу наших учасників.

Bookmark and Share