Леся Оробець: „Я вірю в те, що молоде покоління задасть тон у політиці”


Ви знаєте, я дуже надіюсь на одну-єдину річ, на одне явище в цій державі - на нас з вами, на молоде покоління. Якщо в цій державі є сила, яка здатна щось змінити, здатна переосмислити, як нам далі жити – це ми з вами. Покоління, яке не вписується в жодні рамки політологів, покоління, чия активність під час революції і після неї випадає з будь-яких розумінь старшого покоління про нас.

Мені приємно відзначити те, що принаймні законодавчий орган значно помолодшав. І є можливість говорити про молодіжну політику. Принаймні про тих, хто пам’ятає, що таке жити в гуртожитках, пам’ятає, що таке вчитися в українських вузах, пам’ятає, що таке шукати роботу і житло. Я дуже надіюся, що разом з допомогою моїх колег, зокрема присутніх в цьому залі (Андрій Шевченко), ми зможемо поміняти ситуацію.

Перед нами, перед новообраною Верховною Радою, яку ви маєте намір моніторити, і, дуже надіюсь, критикувати, стоїть дуже багато завдань в руслі молодіжної політики. Я щиро надіюсь, дуже розраховую в першу чергу на вашу критику. Тому що коли немає критики, немає зворотного зв’язку.

Коли я дізналася про вашу ініціативу, то зробила усе можливе, щоб приїхати сюди і сказати, що те. що ви робите, є надзвичайно важливим не тільки для членів парламенту, а й для ефективного результату їх роботи.

Я дуже вірю в те, що саме це покоління „задасть тон”, тон у політиці, тон у тому, як можна впливати на майбутнє своєї держави.Bookmark and Share