У КРЕМЕНЧУЦІ СТАРТУВАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "Святий Миколай дітям"


19 грудня до дітей прийде Святий Миколай. Принесе подарунки, тепло посмішок та радість новорічних свят. Ми хочемо, щоб Святий Миколай прийшов до всіх дітей, і до тих, хто цього дня позбавлений материнської уваги і ласки, тепла та затишку родинного дому. Діти з притулків «Промінь», «Пролісок», інтернату Макаренка, допоміжної школи та будинку дитини також чекають Святого Миколая! І він прийде! Адже в наших з Вами силах це зробити!

Інформаційні партнери: газета „Автограф”, „Авторадіо – Кременчук”, сайт „Кременчук на долоні” www.all-kremenchug.com.ua

Цьогорічна акція дещо відрізняється від попередньої, і наразі має більш масштабний характер.

Перший етап

З 19 листопада по 19 грудня у всіх школах міста та вищих навчальних закладах, які приєдналися до акції розміщені плакати з інформацією про збір іграшок. У кожному з цих закладів знаходиться маленький центр Святого Миколая, до якого всі бажаючі приносять подарунки дітям, які їх потребують.

Другий етап

З 13 - 19 грудня у магазинах міста, які приєдналися до акції. Збір подарунків планується проводити за наступною схемою, волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука будуть інформувати відвідувачів магазину про акцію та пропонувати придбати подарунок з числа асортименту магазина, який буде направлений до дітей, які дійсно потребують цих подарунків.
Наразі до акції долучились наступні магазини: „Бджілка”, „Евріка”, „Кошик”, „Змішторг”, „Смачна крамниця”, „Малятко”, „Мінімаркет 99” та гіпермаркет „Простор”.

Третій етап

20 грудня у нічному клубі “Зебра” у рамках акції “Святий Миколай дітям” з 17:00 до 21:00 відбудеться благодійний вечір для учнівської молоді, а з 22:00 для студентів. Зайти в нічний клуб можна буде лише з іграшкою. Метою благодійного вечору є збір м`яких іграшок для дітей із притулків та інтернату.

Четвертий етап

З 19 по 26 грудня організатори, із великою кількістю подарунків та святковою програмою і дискотекою, відвідають вихованців інтернату ім. Макаренка, допоміжної школи, притулків „Промінь” та „Пролісок”, Полтавського обласного будинку дитини, малозабезпечені сім’ї та вихованців дитячого садку № 10.

П’ятий етап

25 грудня о 15:00 у великому залі міської ради відбудеться офіційне підведення підсумків акції та відзначення почесними грамотами найкращих волонтерів.

Організатори запрошують усіх небайдужих, а особливо директорів магазинів та фірм, підприємців взяти участь у акції “Святий Миколай дітям”, підготувати подарунки та поділитися частинкою тепла з тими, хто цього потребує!

Контактна особа:
Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
8(066)250-97-92Bookmark and Share