БАЙКЕРИ-ПОРУШНИКИ КОРДОНУ ПОЗБУЛИСЯ МОТОЦИКЛІВ


Співробітники Луцького загону Держприкордонслужби зауважили на вихідних наплив порушників-мотоциклістів. За одну ніч прикордонники затримали трьох осіб, які незаконно перетнули кордон саме на мотоциклетному транспорті, – повідомили Західну інформаційну корпорацію у відділ з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби України. О першій ночі інспектор прикордонної служби застави «Дольськ» передав до підрозділу інформацію про нічного гостя, який в’їхав з території Білорусі. За 3 кілометри від україно-білоруського кордону двоколісного наїзника перепинив прикордонний наряд. Керував зупиненим «Мінськом» громадянин України, якому довелося стати пішоходом, оскільки його «байк» правоохоронці вилучили. Так само не поталанило ще одній парочці байкерів-екстремалів, також громадян України. Їх затримав прикордонний патруль застави «Вичівка» близько 5 ранку на «Яві» білоруської реєстрації.

Довідка ЗІКу.
За вихідні державний кордон України перетнуло більш як 1 мільйон осіб та близько 180 тисяч транспортних засобів. За незаконне перетинання державного рубежу співробітники Держприкордонслужби затримали 87 іноземців та громадян України.

Ще 308 осіб не пройшли паспортного контролю у пунктах пропуску, здебільшого через недійсні та підроблені документи, а також за результатами співбесід, 124 з них – потенційні незаконні мігранти.

Bookmark and Share