У КРЕМЕНЧУЦІ СТАРТУВАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "Святий Миколай дітям"


Інформаційні партнери: газета „Автограф”, „Авторадіо – Кременчук”, сайт „Кременчук на долоні” www.all-kremenchug.com.ua

Цьогорічна акція дещо відрізняється від попередньої, і наразі має більш масштабний характер.

Перший етап

З 19 листопада по 19 грудня у всіх школах міста та вищих навчальних закладах, які приєдналися до акції розміщені плакати з інформацією про збір іграшок. У кожному з цих закладів знаходиться маленький центр Святого Миколая, до якого всі бажаючі приносять подарунки дітям, які їх потребують.

Другий етап

З 13 - 19 грудня у магазинах міста, які приєдналися до акції. Збір подарунків планується проводити за наступною схемою, волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука будуть інформувати відвідувачів магазину про акцію та пропонувати придбати подарунок з числа асортименту магазина, який буде направлений до дітей, які дійсно потребують цих подарунків.
Наразі до акції долучились наступні магазини: „Бджілка”, „Евріка”, „Кошик”, „Змішторг”, „Смачна крамниця”, „Малятко”, „Мінімаркет 99” та гіпермаркет „Простор”.

Третій етап

20 грудня у нічному клубі “Зебра” у рамках акції “Святий Миколай дітям” з 17:00 до 21:00 відбудеться благодійний вечір для учнівської молоді, а з 22:00 для студентів. Зайти в нічний клуб можна буде лише з іграшкою. Метою благодійного вечору є збір м`яких іграшок для дітей із притулків та інтернату.

Четвертий етап

З 19 по 26 грудня організатори, із великою кількістю подарунків та святковою програмою і дискотекою, відвідають вихованців інтернату ім. Макаренка, допоміжної школи, притулків „Промінь” та „Пролісок”, Полтавського обласного будинку дитини, малозабезпечені сім’ї та вихованців дитячого садку № 10.

П’ятий етап

25 грудня о 15:00 у великому залі міської ради відбудеться офіційне підведення підсумків акції та відзначення почесними грамотами найкращих волонтерів.

Організатори запрошують усіх небайдужих, а особливо директорів магазинів та фірм, підприємців взяти участь у акції “Святий Миколай дітям”, підготувати подарунки та поділитися частинкою тепла з тими, хто цього потребує!

Контактна особа:
Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
8(0536)743500

Bookmark and Share