13 листопада Рівне нагородило переможців конкурсу «Студент року-2007» (оновлено)


Найкращого студента для участі у всеукраїнському фіналі конкурсу «Студенту року-2007» було відібрано за результатами пройдених трьох стандартних конкурсів.

Студенти спробували себе у таких змаганнях «Візитка», «Якщо б міністром освіти був я», а також «Талант». Кмітливість конкурсантів та вміння презентувати свої здібності оцінювало журі у складі голів студрад вишів на чолі з головою Рівненської НДЛМ Ілоною Стельмах.

Змагання було приправлене цікавою розважальною програмою: по завершенні конкурсних змагань виступили місцеві команди КВН.

В організації та реалізації проекту «Студент року» у Рівному взяли участь такі виші: Рівненський державний гуманітарний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука.

А „Студентом року” на Рівненщині став Рабченюк Сергій, студент Рівненського державного гуманітарного університету.

Для довідки: Конкурс „Студент року-2007” по всій Україні організується ВМГО „Студентська республіка” за підтримки Народно-демократичної ліги молоді, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту й Інституту демократичного суспільства.

Прес-служба НДЛМBookmark and Share