Молодіжний круглий стіл «Голодомор на українських землях: жертви і винуватці»


Круглий стіл було приурочено річниці вшанування жертв Голодомору, влаштованого окупаційним більшовицьким режимом на українських землях у 1932-33 рр. Підчас круглого столу були зроблені доповіді, що викривали більшовицький режим як злочинний, називались конкретні організатори голодомору та його причини — намагання знищити українську націю як «контрреволюційну», влаштовуючи геноцид шляхом голодомору. Живі свідки трагедії, що взяли участь у круглому столі, підтвердили ці факти, поділились своїми спогадами.

Крім свідків злочину проти української нації, в круглому столі активну участь брали школярство та студентство Харкова, а також представники інтелігенції.

Учасники заслухали доповідачів і свідків і в ході жвавого обговорення ухвалили резолюцію, реалізувати положення якої бере на себе Спілка Української Молоді. В резолюції зокрема містяться положення про засудження більшовицього режиму і визнання його людоненависницьким, впорядкування масових поховань жертв голодомору та визнання Російської Федерації як правонаступника СРСР відповідальною за компенсації родинам загиблих від голодомору.

Матеріали круглого столу:

1) Резолюція доповіді Голодомор на українських землях як геноцид української нації http://sum.org.ua/rezolucia.doc

2) Голодомор на українських землях як геноцид української нації http://sum.org.ua/golodomor.doc

3) „ДЕ ЗАРАЗ ВИ, КАТИ МОГО НАРОДУ?…” http://sum.org.ua/vynuvatci.doc

Харківська крайова організація Спілки Української Молоді

Bookmark and Share