Олександр Солонтай: „Ми повинні підштовхнути Верховну Раду до вирішення проблем молоді”


„До складу національного оргкомітету „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає” ми плануємо залучити по 2 людини від кожної всеукраїнської молодіжної організації, яка долучиться до реалізацій кампанії. Такі самі оргкомітети будуть сформовані у кожному регіоні України. На місцях у оргкомітети, окрім представників ВМГО зможуть увійти також представники місцевих позапартійних МГО, ОСС, формальних та неформальних молодіжних утворень, громадсько активні молоді люди тощо.

Таким чином ми хочемо створити мережу, яка включатиме до 1000 людей-організаторів, і буде справді всеукраїнською, бо охопить усю Україну. Тоді ми з вами справді зможемо сказати, що ми є та мережа, та павутинка, яка зможе залучити у свої лави молодих людей. І тільки тоді ми будемо справді вагомими, а отже, з одного боку - до нас будуть прислухатися, а з іншого – те, що ми говоритимемо буде не „отсебятиною”, а справді тим, про що думають, чого прагнуть, що переживають молоді люди в Україні. Саме за таких умов ми зможемо по-справжньому запрацювати. І такий момент часу „Ч” у нас настане з 1-го грудня.

Звичайно, кожна організація має свої пропозиції, свої зауваження, своє бачення. Ми ж пропонуємо об’єднатися навколо одного, навколо конкретної речі, яка має нас згуртовувати - це відстоювання інтересів молоді, відстоювання наших побажань до Верховної Ради, і відповідно, здійснення контролю.

Ми вже провели попередню підготовчу роботу, яка заключалася у проведенні 2-ох всеукраїнських круглих столів та одного загальноукраїнського форуму молоді „МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ” в місті Києві, а також серії обговорень кампанії у регіонах. Вихідці із цих заходів власне і зібралися на цьому форумі. Також підсумками підготовчої роботи стало визначення 50-ти найактуальніших молодіжних питань української молодіжної політики, проведення моніторингу усіх списків та програм політичних сил щодо врахування інтересів молоді, та з’ясування бачення представниками політичних сил можливих вирішень найактуальніших молодіжних питань.

Я дуже радий з приводу того, що на наш форум прийшли молоді народні депутати, представники тих політичних сил, які в найближчий час формуватимуть урядову коаліцію. Я сподіваюся на те, що вони стануть нашим ключем, нашим містком, каналом передачі інформації, який дозволить доносити наші зауваження, напрацювання та пропозиції до кожного парламентарія у вигляді законопроектів.

На жаль, дві найголовніші, найнагальніші проблеми української молоді – проблеми будівництва, житла для молоді, а також праці, та всього, що з нею пов’язано, так і не знайшли відображення у ЖОДНІЙ схваленій законодавчій ініціативі під час каденції парламенту попереднього скликання. Результативність роботи з точки зору молодіжної політики Верховної Ради 5-го скликання практично дорівнювала нулю! Наше завдання зробити так, щоб шосте скликання ВРУ нас приємно здивувало. І, я переконаний, підштовхнути його до цього маємо саме ми”.

Bookmark and Share