Луцькі студенти вдосконалюють свої знання про студентське самоврядування


Участь у тренінгах взяли лідери та активісти ОСС вищих навчальних закладів міста, зокрема Волинського національного університету імені Лесі Українки, Луцького державного технічного університету, Волинського інституту імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), Волинського інституту економіки та менеджменту, Луцького гуманітарного університету та Волинського державного училища культури і мистецтв.

Під час тренінгів студенти розглянули питання, що стосувалися розбудови ефективної структури органу студентського самоврядування, методів активізації та мотивування студентів до участі в ОСС, стратегії діяльності і тактики комунікацій для ОСС. Експертами з цих питань виступили Сергій Адамчук, член Колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України та Віталій Шабунін, депутат Рівненської міської ради, член Координаційної ради ГМ ОПОРА. Міні-тренінг з лідерства для студентських активістів провів психолог Олександр Остапйовський. В рамках заходу також піднімалось питання про форми співпраці між громадськими організаціями та органами студентського самоврядування.

На тренінгу студенти мали змогу перевірити свої організаторські навики і лідерські якості та дізнатися про досвід діяльності ОСС в інших регіонах України. Основною ж метою цього заходу було консолідувати досвід лідерів студентського самоврядування та надати можливість спільно вирішувати проблеми студентства через напрацювання механізмів співпраці ОСС Луцька.

З ініціативи Михайла Шелепа, голови ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)", було прийнято рішення про організацію в найближчий час ознайомлювальної поїздки у м. Рівне для вивчення досвіду студентського самоврядування місцевих ВНЗ.


Додаткова інформація:
Проект "Студентський простір – територія активних дій", що реалізується ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" при підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, покликаний допомогти у розвитку і зміцненні інститутів студентського самоврядування вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації міста Луцька та консолідувати студентське середовище міста.

В рамках проекту заплановано проведення круглих столів-нарад активу студентського самоврядування міста, навчальних тренінгів і освітніх семінарів для активістів ОСС, інформаційного семінару для представників адміністрацій ВНЗ, організація ознайомлювальних поїздок в навчальні заклади України та сусідніх країн.

Прес-служба АМоРе
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, каб.6 (4-й пов.),
тел. (0332) 78-82-89, факс 78-82-90, E-mail: amore.volyn@gmail.comBookmark and Share