AIESEC У ЛЬВОВІ ОГАНІЗУВАВ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ „РОЛЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В РОЗВИТКУ МОЛОДІ”


Серед учасників круглого столу Анастасія Авдєєва (МГО AIESEC), Себастіа Вон (Українська народна молодь), Олександр Явлінський (МГО BEST), Андрій Салига (ГО ЦІЛЬ ( Центр ініціатив Львівщини )), Антон Подільчак (Молода дипломатія), Дмитро Пушкарьов (заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради), Орися Гачко ( Український Католицький Університет), Андрій Скоп (генеральний директор газети „Новий Погляд”, Орест Файфурко з віділу громадського партнерства Львівської міської ради. Також до дискусії запросили студентів нашого міста.

Протягом півтори години учасники презентували свої проекти та обговорили можливі шляхи співпраці. Були висунуті пропозиції щодо створення, так званого, календарного плану подій МГО міста. Орест Файфурко розповів про новий проект міськ ради – ngo.lviv.ua, що стартує з 20 грудня, на якому буде зібрана вся інформація про громадські організації міста. Окрім того, учасники обговорили проблему меценатства зі сторони бізнесу та питання післяфінансування проектів неприбуткових організацій міськрадою. На круглому столі також піднімалось питання інформаційного висвітлення проектів громадських організацій в ЗМІ. На думку Андрія Скопа, генерального директора газети „Новий Погляд”, МГО потрібно створити, так званий, інформаційний або піар відділ, представники якого змогли б на високому рівні доносити потрібну інформацію до медіа. Адже часто не журналісти проти висвітлення інформації, а самі МГО не вміють цю інформацію якісно та цікаво подати. Також, одним з шляхів вирішення цієї проблеми було запоновано проведення ряду тренінгів по піару для прес-служб НГО Львова.

За мету проведення події AIESEC ставить наведення ефективного діалогу між владою, МГО, бізнесом та ЗМІ для забезпечення сталого розвитку молоді нашого міста.

Зараз можна з впевненість сказати, що перша спроба налагодження цього діалогу завершилась успішно!

AIESEC – це міжнародна організація, що дає молодим людям можливість віднайти та розвинути всій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

З повагою,
Юрій Терещук
yura.tereshchuk@yahoo.com
8 097 761 47 55 та
Христина Корнієнко
8 097 819 94 14


Список учасників зі сторони МГО на Круглому столі „Роль громадських організацій в розвитку сучасної молоді”:

AIESEC
Анастасія Авдєєва
Президент представництва AIESEC у Львові
anastasija.avdejeva@aiesec.net

AIESEC – це міжнародна організація, що дає молодим людям можливість віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

Ми надаємо нашим учасникам професійний та персональний розвиток через глобальні можливості та міжнародний досвід спілкування та комунікації. Айсекери обирають напрямок, в якому вони прагнуть розвиватися, наприклад: підприємництво, соціальна відповідальність бізнесу, фінанси, освіта, енергія, проблема ВІЛ/СНІД.

Ми працюємо у 100 країнах та об’єднуємо 23 тисячі активних студентів зі 1100 найкращих університетів світу.

У Львові AIESEC працює з 1994 року. За цей час було організовано ряд успішних проектів, що базувалися на міжнародній програмі стажувань. Серед них, проект з соціальної відповідальності бізнесу та літня англомовна школа для старшокласників.
В найближчому часі до нас завітають іноземні стажери в рамках проекту з ВІЛ/СНІД ( „Обличчям до СНІДУ”) та підприємництва („Галицькі перспективи”).

BEST
Олександр Явлінський
Регіональний директор BEST у Східній та Центральній Європі
oleksandr.yavlinskyy@BEST.eu.org

BEST є неполітичною, неприбутковою, нерелігійною організацією. Головна мета – це створення можливостей для особистого розвитку студентів та розкриття їх повного потенціалу.
Для досягнення своїх цілей організація працює в таких напрямках:
• проведення академічних та неакадемічних курсів, симпозіумів з освіти;
• організація щорічного комп ’ютерного фестивалю DE:СODED;
• ознайомлення студентів з культурами інших націй, шляхом проведення культурних обмінів;

Молода Дипломатія
Антон Подільчак
Президент представництва “Молода Дипломатія” у Львові
president@yd.org.ua

Метою організації є зближення та досягнення порозуміння між молоддю України та інших держав.
Для досягнення цієї мети організація керується наступними завданнями: організація конференцій, семінарів, культурно-освітніх обмінів та зустрічей на актуальну тематику; проведення наукових досліджень; співпраця з організаціями, які підтримують загальнолюдські цінності.

Українська Народна Молодь

Мар’яна Малачівська

Заступник голови міської організації Української народної молоді
malachivska@ukr.net

Метою діяльності організації є:
 захист прав та інтересів своїх членів,
 сприяння створенню відкритого громадського суспільства в Україні,
 сприяння самореалізації наукового, творчого, політичного, організаційного потенціалу молодих людей.
Найголовніші здобутки організації:
• інформаційна кампанія серед молоді «Правда про наркотики»;
• зініціювали відзначення Покрови і річниці УПА серед молоді Львова.

Центр ініціатив Львівщини
Андрій Салига
salyga@list.ru
Представник організації “ЦІЛЬ”

Організація створена з метою підтримки молодіжних ініціатив, захисту прав молоді, організації різноманітних акцій і проектів, що висвітлюють незалежну громадську думку на події в Україні і світі.
Основні проекти і програми:
• нагородження найкращих громадських організацій та підприємців Львівщини – «Місячна соната»;
• програма працевлаштування та боротьби з безробіттям на Львівщині та в Україні; «Ярмарки вакансій»;
• програма сприяння розвитку сектору НГО в Україні – серія інформаційно- навчальних семінарів;

МГО КРОТУС
Єгор Каліберда
egor@krotus.org
Заступник голови МГО “КРОТУС”

КРОТУС – це абревіатура, яка розшифровується Клуб Розвитку, Освіти, Творчості та Удосконалення Самоврядування – саме це і є основними напрямками діяльності нашої молодіжної організації. Ми об’єднуємо небайдужих молодих людей, які мають певні ідеї і разом намагаємось їх реалізувати.

Наш девіз:
“Критикуєш – пропонуй… Пропонуєш – роби!”

Інше фото:
Bookmark and Share