Цьома – найкраща в Закарпатті


У конкурсі приймали участь 10 студентів – представників двох найбільших вузів області (УжНУ і ЗакДУ). Конкурс складався з декількох етапів, в яких учасники могли проявити себе.

Першим етапом конкурсу було представлення учасників, де кожному була надана можливість розповісти про себе і своє життя.

У другому етапі мали змогу проявити свої інтелектуальні здібності. Після цього етапу була помітна перевага одного з учасників.

Завершальною частиною конкурсу було домашнє завдання, в якому учасники проявили артистичність і харизматичність.

Завдяки різним танцювальним і музичним колективам, а також командам КВН Закарпатської ліги КВН, конкурс пройшов у приємній і теплій атмосфері.

Суддями цього заходу були представники обласної влади та різних громадських організацій. Журі було цілком об’єктивне і незалежне щодо оцінювання учасників.

Перед журі стояло важке рішення, яке все ж було прийняте після довгого обговорення. Члени журі надали перевагу студенці 1-го курсу Надії Цьомі.

Переможниця здобула можливість приймати участь у фінальній частині конкурсу „Студент року” від імені всього Закарпаття.

Неофіційне продовження заходу відбулось у нічному клубі „Бабалу”. Для довідки: Конкурс „Студент року-2007” в 15 регіонах України організується ВМГО „Студентська республіка” за підтримки Народно-демократичної ліги молоді, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту й Інституту демократичного суспільства.

Закарпатська ОО НДЛМ

Bookmark and Share