Громадська акція "Вони боролись за Україну! Вони - Великі українці!"


У кожній країні проект, так чи інакше, продемонстрував певні особливості суспільства й мислення націй. І в Україні програма має стати резонансною подією загальнонаціонального масштабу та викликати чимало гострих дискусій із приводу того, кого саме слід вважати «великим українцем» та й українцями взагалі.

В свою чергу Молодіжний Націоналістичний Конгрес ініціює акцію із закликом до всіх українців голосувати лише за справді „Великих українців”, тих хто боровся і вмирав за нашу Незалежність.
Безперечно таких людей сотні тисяч, і треба вшанонувати кожного з них. Однак, ми відібрали п'ятірку кращих синів нашого народу, які стали символами для нашої та інших націй та чиї імена досі є стрижнем антиукраїнської пропаганди ворогів. Це Симон Петлюра, Євген Коновалець, Ярослав Стецько, Роман Шухевич та Степан Бандера.

Четверо з них загинули в боротьбі за Українську Незалежність і гідні бути серед перших в рейтингу аж ніяк не менше ніж Щорс, Троцкій, Ворошилов і Ковпак, які теж номінуються на "великих".

Голосування

Запропонуйте свого кандидата на звання «Великого Українця» будь-яким з перерахованих нижче способів

Надішліть SMS на номер 10310

У тексті зазначте його ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я та ВИД ДІЯЛЬНОСТІ
Вартість SMS: 1 грн. з ПДВ
Для абонентів: Kyivstar, Djuice, МТС, Джинс, life:)

Телефон підтримки: 8(044) 486-49-29

Телефонуйте за номером 8-900-306-00-00 Вартість дзвінка: 2 грн. з ПДВ за 1 хв. розмови (тільки для повнолітніх) Ліцензія ДКЗІУ АА №223086 від 26.04.2002 р.

Заповніть анкету в газеті "Аргументи і Факти в Україні" або "Комсомольська правда" в Україні" та надішліть її за адресою: ТК Інтер, а/с 185, м. Київ 01054

Заповніть бюлетень для голосування у найближчому відділенні "ОТР Bank" – генерального спонсора проекту

Заповніть форму, що подана на офіційному сайті проекту:
http://greatukrainians.com.ua/voting/

Bookmark and Share