Вийшов перший номер студентського журналу "Псі"!


З 28 листопада у продажу щоквартальний науково-популярний журнал з психології та психотерапії «Псі». Це перше в Україні унікальне видання, орієнтоване на представників наукового світу психології, психотерапевтів, студентів вузів і всіх тих, кому цікаво знати та відчувати більше. На 150 сторінках тексту – серйозного та епатажного, наукового та розважального – ви знайдете для себе масу корисної, важливої та грамотної інформації.

Як тисячі пісчинок об’єднуються у пустелю, так кожна стаття створює гармонійну цілісність першого випуску. Недарма він присвячений стихії піску, який проникає у різні сфери життя людини: це основа фундаменту кожної будівлі, це – найпрозоріше скло, місце відпочинку, і навіть – шлях до пізнання нашого внутрішнього світу.

Кожна рубрика, як пазли, по частинах складатиметься у завершену картину номера:
• наукова стаття "Піскова терапія. Аналітичні корені";
• Випадки з практики (описи терапевтичних занять з пацієнтами та динаміка їхнього стану);
• Метода. "Юнгіанська піскова терапія" (теоретичні основи напрямку);
• Погляд з боку. "Людина, що підкорила пісок" (інтерв'ю зі скульптором, яка виготовляє фігури з піску);
• "Пісок та цивілізація" (цікаві факти про убіквітарність маленьких пісчинок у історії людства);
• Аналітичне бачення. "Жінка у пісках". Міражі буття (про символи фільму Хіросі Тесігахара за однойменним твором Кобо Абе).

Окрім цього на сторінках журналу ви знайдете безліч тем з психології та суміжних наук, що вивчають життя людини: філософії, міфології та культурології.
Реальні події сьогодення та сюжети з літератури, кінематографа та сновидінь, сучасні фахівці та персоналії, імена яких увійшли в історію і вплинули на її хід, наукові точки зору, юридичні аспекти - все це "Псі".

Чекаємо на зустріч з вами, наші читачі!

Зв’язок з нами:

Редакція: http://psi.net.ua, info@psi.net.uaЦя адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
тел.: 8 (044) 229-13-14

Джерело: редакція журналу "Псі"

Bookmark and Share