ЗАВЕРШИВСЯ БЛАГОДІЙНО-МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД ДЛЯ УЧНІВ ІНТЕРНАТІВ ТА СПЕЦШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ ОРГАНІЗОВАНИЙ AIESEC У ЛЬВОВІ


Метою проекту є звернення уваги суспільства на проблеми дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та дітей з особливими потребами та допомога їм. Також проект допоможе учасникам міжнародної студентської організації AIESEC, які беруть участь у ньому та його підготовці, глибше перейнятись тими проблемами, які не зачіпали нас в дитинстві, але натомість виникали та виникають у багатьох діток, яким бракує, можливо, розуміння, можливо, тепла чи материнської ласки.

Організатори проводили доброчинній збір коштів для цих діток серед львівських вузів, шкіл та компаній.

17 листопада учасники проекту відвідали дитячий садочок № 35 для дітей з вадами слуху. Тут діти виступали, танцювали, брали участь у різноманітних конкурсах. Представники AIESEC у Львові подарували їм олівці, ручки, зошити, альбоми та іграшки.

Справжнє свято Дня дитини організатори зробили 20 листопада учням спецшколи-інтернату № 104 у смт. Брюховичі. Окрім подарунків айсекери привезли також театр „Люди і Ляльки”, актори якого показали дітям виставу про пошуки едельвейсу.

Наступного дня відбувся похід у притулок для неповнолітніх. Сюди учасники привезли з собою багато одягу, іграшок та канцтоварів.

Завершився міні-проект 23 листопада поїздкою до вечірньої загальноосвітньої школи № 17.

Оскільки проект виявився успішним, організатори планують зробити свято у день Св. Миколая діткам в садочку №35 для дітей з вадами слуху, що за адресою Карманського, 7. Запрошуємо всіх набайдужих до співраці. Звертайтесь за телефоном: 8 050 370 11 88 ( Андрушко Олег).
З повагою,

Віце-президент з маркетингових комунікацій AIESEC у Львові
Аляб’єва Наталія
8 097 330 31 09
8 068 508 06 01
mail to : nata.alabyeva@gmail.com
nata.alabyeva@aiesec.netBookmark and Share