«Студент року - 2007» Kharkiv style


Перший відбірковий етап проходив у формі анкетування, по результатах якого комісія відібрала по одному представнику із представлених вузів.

На другому конкурсному етапі, який проходив 15 листопада в кіноконцертній залі «Україна» 12 учасників презентували себе в конкурсах, до яких готувались заздалегідь: «Відео презентація ВНЗ», «Творчий номер» і «Студентський символ» та конкурсі-несподіванці «Оратор року». Усі конкурсанти проявили свої творчі, дизайнерські та ораторські здібності, тим самим поставив перед членами жюрі нелегку задачу, на рішення якої було витрачено більше трьох годин.

В Міжнародний день студентів 17 листопада відбувся третій фінальний етап конкурсу. Розпочався захід із привітання студентів Харкова з Міжнародним днем студента та молодої студентської подружньої пари, що вирішила взяти шлюб саме в цей день. Заступник міського голови з гуманітарних питань Вадим Ландсман привітав подружжя та презентував цінний подарунок.

Потім виступали студентські та шкільні колективи, разом з ним присутніх знайомили з учасниками, транслюючи на екрані відеороліки, створені конкурсантами про свої вузи. Після показу останнього розпочалась урочиста церемонія нагородження домінантів та лауреатів конкурсу.

Відповідно до чотирьох конкурсних завдань, були визначені переможці в чотирьох номінаціях «Найкраща відео презентація року», «Оратор року», «Обдарованість року» та «Дизайнер року». Ними стали Анастасія Рогальська (Харківський гуманітарно-педагогічний інститут), Наталія Карпенко (Харківський національний економічний університет), Тетяна Байдалова (Харківський державний технічний університет сільського господарства ім.П.Василенка) та Олена Данильченко (Харківська державна академія міського господарства).

Ще в дві номінації були визначені окрім вищеназваних – «Творча особистість року» та «Відкриття року». Переможцями у цих омінаціях стали відповідно Олена Покаліцина (Харківський державний університет харчування та торгівлі) та Надія Савинська (Харківський державний педагогічний університет). Всі домінанти були нагороджені пам’ятними кубками, дипломами та подарунками від ХОО Народно-демократичної ліги молоді.

Переможцем конкурсу став студент Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» Дмитро Акіньшин. Дмитро отримав кубок переможця конкурсу «Студент року - 2007», диплом та сертифікат на участь у Всеукраїнському конкурсі «Студент року - 2007». Його вручив голова ВМГО «Народно-демократична ліга молоді» Павло Вікнянський.

Цінним призом для переможця став комп’ютер. Призом для всіх учасників стала подорож в м.Святогорськ Донецької області для екскурсії по Святогорській лаврі. А для глядачів подарунком став безкоштовний виступ гурту «Авіатор».

Наталя МАТВІЙЧУК, НДЛМBookmark and Share