Рівне вітає "Шалантух – 2007"


У фестивалі продемонстрували свою майстерність студентські театри з Росії, Білорусії та України. Росію представили команди з Брянська, Липецька, Новомосковська, Білорусь – з Гомеля, Рогачова. Також у фестивалі взяли участь колективи з різних куточків України – Львова, Одеси, Полтави, Хмельницького, Києва, Харкова, Сум та Рівного. Загалом було представлено одинадцять команд.
1 та 2 листопада глядачі мали змогу подивитися виступи різних команд у головному корпусі НУВГП. 3 листопада на гала-концерті, в палаці культури "Хімік", визначилися переможці у різних номінаціях.
Рівненщину на фестивалі представила лише одна команда – "Шатун" НУВГП. СТЕМівці не залишилися без нагороди. Перемога у номінації "Найкраща жіноча роль" дісталась Ользі Смирновій, за роль "вчительки англійської мови". У "Шалантусі – 2006", минулого року, СТЕМ НУВГП отримав приз "За вишуканість і традиційність".

Приз за найкращу чоловічу роль отримав Артем Богров з команди "Квартал 311" (Росія). Того року цей колектив отримав приз "За волю до перемоги".
Шалені оплески та море сміху викликали учасники "Жорстких дисків" (Суми), які перемогли у номінації "Краща мініатюра". Ця команда особливо сподобалася глядачам своїми "проектами побудови метрополітену та космодрому в Рівному". За задумом колективу метрополітен у Рівному "прориють кроти", а простягатися він буде від Ю до П (від Ювілейного до Північного), щоб хлопцям пішки не бігати.
Третє місце у змаганні посів студентський колектив "Сюрприз" (Росія). Друге місце розділили між собою "Дивні люди" (Київ) та "Метр" (Білорусь), які приємно вразили глядачів своїми виступами. Команда "Дивні люди" з Києва уже не вперше бере участь у фестивалі. У минулорічному "Шалантусі – 2006" вони отримали головний приз фестивалю.

Найкращою у театральному мистецтві СТЕМів став колектив "Спасибо" (Росія), йому і дістався приз за перше місце у фестивалі. "Спасибо" є нашим давнім другом, який і минулого року брав участь у фестивалі. Ця команда продемонструвала "справжні розборки" на сцені, саме це і сподобалося прихильникам фестивалю. Інші їхні мініатюри були також не менш цікавими. Ця команда дійсно достойна перемоги.

Загалом усі виступи приносили сміх і хороший настрій глядачам. Одержання нагород деякі команди також перетворили на смішні вистави. При врученні диплому та подарунку деякі представники команди "Дивні люди" з Києва "били поклони" вдячності за нагороду, що викликало посмішки у присутніх.
Хоча у конкурсі переможців лише троє, кожна команда отримала подарунок і диплом за участь у фестивалі, а головне бурхливі оплески від глядачів.

Відомий ведучий і шоумен, Василь Ващук, який був головою журі, нагородив переможців почесними дипломами та призами.
Чекаємо на "Шалантух – 2008"!

Жанна ЖОВТЕНКОBookmark and Share