«Фундація Регіональних Ініціатив» визначила найкращих студентів Рівненщини!


Конкурс «Студент року 2007» відбувся в рамках широкомасштабного проекту «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада». Його метою є сприяти формуванню сучасної молодіжної еліти, виявленню та підтримці молодих талановитих людей у різних сферах життя.
Цього року найкращих студентів обирали у восьми номінаціях: спортсмен, митець, журналіст, громадський діяч, комп’ютерний геній, підприємець, науковець, волонтер. По вузам було розповсюджено 2000 анкет. Окрім цього кожен бажаючий мав змогу її отримати безпосередньо в організаторів конкурсу.
Компетентне журі у складі відомих людей Рівненщини, що мають яскраві успіхи в усіх сферах життя міста обрали по три фіналіста в кожній номінації, один з яких став переможцем.

Отож радо представляємо Вам імена переможців цьогорічного конкурсу:
1. Номінація студент-громадський діяч: Лупенко Олексій Євгенович
2. Номінація студент-підприємець: Бігун Наталія Юріївна
3. Номінація студент-науковець: Орещук Єгор Євгенович
4. Номінація студент-волонтер: Чирська Наталія Володимирівна
5. Номінація студент-спортсмен: Бондарчук Віталій Петрович
6. Номінація студент-комп’ютерний геній:Шарабура Ігор Анатолійович
7. Номінація студент-митець: Стукалова Людмила Вікторівна
8. Номінація студент-журналіст: Дюг Юрій Олександрович

Про свою перемогу учасники конкурсу дізналися лише на фінальній частині. Усі фіналісти та конкурсанти отримали цінні призи та подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу, від DVD-плеєрів та кавоварок до мобільних телефонів та спортивного спорядження. Кожен переможець також отримав золоту запонку у вигляді тризубця, як символ присвячення своїх перемог та досягнень рідній країні.
Відвідати фінальну частину конкурсу та привітати переможців зі святом завітали голова рівненської обласної державної адміністрації Віктор Матчук. Він не лише побажав молоді подальшого розвитку та долання нових вершин, а й зазначив, що майбутнє країни в руках саме таких людей. І саме таким людям - молодим, активним та перспективним, формувати еліту України. До привітань Віктора Йосиповича Матчука приєдналась заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Богатирчук-Кривко, яка зазначила, що місто пишається своєю талановитою молоддю та пообіцяла підтримку молодіжних ініціатив з боку міської влади. Фінальну частину конкурсу відвідав голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Олександр Солонтай, що пообіцяв проводити подібні конкурси на рівні всієї України.

По завершенню конкурсу голова Рівненської обласної організації «Фундація Регіональних Ініціатив» подякував усім учасникам конкурсу за активну життєву позицію та плідну роботу заради майбутнього країни. «Переможцем може стати кожен. Головне ніколи не зупинятися на досягнутому. Лише від кожного з нас залежить наше майбутнє та висота поставлених перед собою цілей. І можливо вже через декілька років ваші імена стануть відомими на увесь світ» - зазначив він.
Проект «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада» відбувається під патронатом Голови Рівненської обласної державної адміністрації Віктора Матчука та за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту рівненського міськвиконкому.
Рівненська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» щиро дякує усім спонсорам проекту. Зокрема: магазину «Мегаспорт», більярдному клубу «Піраміда», ТзОВ «Рівнеоптторг», ВАТ «Рівень», ВАТ «Поліссяхліб», магазину «Терра», магазину «Малтітек Дельта», регіональній мережі «УАРНЕТ», ТзОВ «Вторма», магазину «Flesh Star», Арт-кав’ярні «Сальвадор Далі», ТзОВ «КАРАТ», Боулінг клубу «Хутір». Медіа підтримку проекту здійснювати ТК «Рівне - 1», Радіо Трек, газета міської ради «Сім днів». Саме ваша підтримка та активна життєва позиція допомогли молодим талановитим людям проявити себе та отримали гідне визнання.

За додатковою інформацією звертайтеся до голови РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» Позняк Вікторії, тел. 80636179709


Список переможців конкурсу “Студент року 2007”:

Номінація студент-громадський діяч:
Переможець:
Лупенко Олексій Євгенович
Лауреати:
Петренко Єгор Олександрович
Лук’янчук Іван Іванович

Номінація студент-підприємець:
Переможець:
Бігун Наталія Юріївна
Лауреати:
Петренко Павло Олександрович
Кирильчук Тарас Ігорович

Номінація студент-науковець:
Переможець:
Орещук Єгор Євгенович
Лауреати:
Галатюк Михайло Юрійович
Драганчук Оксана Ростиславівна

Номінація студент-волонтер:
Переможець:
Чирська Наталія Володимирівна
Лауреати:
Солтівська Ольга Володимирівна
Князева Євгенія Олександрівна

Номінація студент-спортсмен:
Переможець:
Бондарчук Віталій Петрович
Лауреати:
Симонець Володимир Володимирович
Очеретяна Ірина Андріївна

Номінація студент-комп’ютерний геній:
Переможець:
Шарабура Ігор Анатолійович
Лауреати:
Бандилко Денис Васильович
Кусік Олександр Анатолійович
Номінація студент-митець:
Переможець:
Стукалова Людмила Вікторівна
Лауреати:
Яцика Юрій Миколайович
Клименко Ярослав Васильович

Номінація студент-журналіст:
Переможець:
Дюг Юрій Олександрович
Лауреати:
Мартин Роман Богданович
Гнєушева Наталія Володимирівна


Голова РММГО
„Фундація Регіональних Ініціатив”
Позняк В.В.
м.Рівне вул. Соборна,14а
тел. 80636179756 Кантарія Зураб(Голова обласної орг.)
тел. 80636179709 Позняк Вікторія(Голова міської орг.)
fri_rivne_info@ukr.net www.fri.net.ua

Інші фото (архів):

Bookmark and Share