AIESEC ПРОВОДИТЬ ОДНУ З НАЙБІЛЬШИХ КОНФЕРЕНЦІЙ РОКУ „НОВІ ГОРИЗОНТИ”


Мета конференції – надати членам молодіжної організації AIESEC потрібну освіту та сприяти їх саморозвитку.

В П’ятницю, 30 листопада, відбудеться „День сталого розвитку”. Оскільки AIESEC – це найбільша у світі молодіжна організація, що розвиває молодих людей та сприяє вирішенню суспільних проблем, то розвиваємось та вирішуємо суспільні проблеми ми в певних напрямках, для прикладу, освіта, підприємництво, ВІЛ/СНІД, енергія, соціальна відповідальність бізнесу та інші.

В П’ятницю до нас завітають в якості тренерів Діана Чернявська (HR спеціаліст компанії Delloite), Ірина Ярова-Мукомелова (HR спеціаліст компанії Henkel), Олександра Афанасьєва (спеціаліст по Глобальному договору ООН), HR спеціаліст компанії Procter&Gamble, Крістіан Гетсен ( представник одного з найбільших азіатських холдингів SALEM, Андрій Николов (Петренко і партнери), представникик Форуму молодих лідерів України, американської фундації „Корпус миру”. Учасники конференції матимуть змогу розділитися по групах та прослухати сесії від професіоналів тих напрямків, в яких вони зацікалені.

Окрім того, в П’ятницю AIESEC у Львові організовує прес-тур для представників медіа. Запрошення та детальнішу інформацію про поїздку Ви знайдете в прикріпленому файлі.
З повагою,
Віце-президент AIESEC у Львові
Аляб’єва Наталія
Mob.: 8 068 508 06 01
8 097 330 31 90
e-mail: Nata.alabyeva@aiesec.net
Nata.alabyeva@gmail.com
ICQ: 498608052

Bookmark and Share