«Новому Уряду потрібно буде систематизувати процес підготовки до Євро 2012» - Гриценко


«На новосформований Уряд та на Верховну Раду VI скликання буде покладено чимало завдань по покращенню соціально-економічної ситуації в Державі. Новому Уряду потрібно буде здійснити ряд першочергових реформ та докласти зусиль для досягнення реальних результатів по покращенню рівня життя громадян, пожвавленню євроінтеграційних процесів та закладення фундаменту для незворотності демократичного курсу розвитку Держави», - зазначив Олексій Гриценко.

Також він зазначив, що новий Уряд та Парламент повинні докласти максимум зусиль для систематизації процесу підготовки до проведення в Україні Євро 2012. «Враховуючи тривалий період політичної нестабільності, потрібно створити максимально зручні умови для внутрішніх та зовнішніх інвесторів, котрі готові вкладати кошти в створення та розвиток інфраструктури для проведення чемпіонату на гідному рівні», - зазначає Олексій Гриценко.

На думку Олексія Гриценка цілком вірогідно, що для досягнення бажаного результату необхідно буде в певній мірі реформувати й сам Уряд. «Деякі міністерства було б доцільніше об’єднати, а з деяких навпаки виокремити підрозділи» - зазначає він. «Я особисто впевнений в доцільності створення окремого Міністерства по підготовці Євро – 2012, як це зробили у сусідній нам Польщі», - пояснив Гриценко.

Читайте також:
http://www.fri.net.ua/loadsnews.php?id=2204


Bookmark and Share