Рівненська молодь знає секрети працевлаштування


Дискусійний клуб проводився за участю експертів з міського центру зайнятості, представників громадських організацій та психолога.
Значна кількість студентів, незважаючи на пізній час, відвідала дискусійний клуб, виступаючі доносили до молоді ту інформацію, яка сьогодні є насправді релевантною.

Експерт з міського центру зайнятості розповів про найбільш затребувані професії в області, “Рівненський обласний молодіжний центр праці Спеціаліст” представив новий сайт на якому можна розмістити своє резюме або прочитати інформацію про роботодавців, та радив з чого почати при пошуку роботи. Про класичні співбесіди та помилки, яких найчастіше допускають молоді спеціалісти під час пошуку роботи розповів “Волинський ресурсний центр”.

Під час навчання в університетах, студенти отримують необхідні теоретичні знання з обраної спеціальності . Але дуже часто їм бракує практичних знань для пошуку роботи в компаніях, розвитку лідерських якостей і тому виникають труднощі з працевлаштуванням. Саме тому AIESEC організував дискусійний клуб «Працевлаштування молоді в сучасних умовах».

AIESEC - це міжнародна організація, що надає можливість молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство. Наш інноваційний підхід до розвитку молоді базується на проактивності, самовдосконаленні, налагодженні контактів і пізнанні інших культур.
Ми робимо це, даючи можливість членам організації реалізовувати їх лідерський потенціал не лише за допомогою організації понад 350 конференцій чи 4 000 стажувань щороку, а також через управління глобальною організацією. Глобальна мережа представництв AIESEC працює у понад 1100 університетах в 100 країнах.
www.ua.aiesec.org
Bookmark and Share