Від Тимошенко вимагають повернути старі ціни на бензин та дизпаливо


Представники ВМО “Молодь - надія України” 14 квітня 2005 року біля Кабінету міністрів з пустими каністрами та бочками провели мітинг протесту з вимогою повернути старі ціни на бензин та дизельне паливо (вул. Грушевського, 12/2)
__________________________________________________________

Всеукраїнське молодіжне об`єднання “Молодь – надія України” проводить безстрокове щоденне пікетування Кабінету Міністрів України з вимогою скасувати “антинародне грабіжницьке загальнообов`язкове страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів”. Про це повідомляє сайт «Громадський спротив України» http://www.sprotiv.kiev.ua/ .

Організатори акції щодня з 14.00 до 17.00 проводять збір підписів у водіїв на дорозі біля будинку уряду.

Крім того, лідер ВМО Вадим ГЛАДЧУК закликає водіїв під час проїзду по вулиці Грушевського у Києві сигналити на знак протесту проти "безпрецедентного грабунку". Він зазначив, що загальнообов`язкове страхування є найбільшою аферою нової влади у 2005 році. "Коли не було цього закону, то страховка коштувала 80-100 грн. Так склалося на ринку. І страховим компаніям було це вигідно. Коли ж якась гнида пробила цей закон через Раду, то, звісно, ціна підскочила у декілька разів”, - сказав В.ГЛАДЧУК.

Він наголосив, що в Україні близько 8 млн. автовласників, які змушені будуть віддавати свої гроші “страховим олігархам”. До того ж, за словами В.ГЛАДЧУКА, ще є автопарк у МВС і Міноборони, які також будуть змушені перераховувати бюджетні кошти в приватні страхові компанії.

Довідка. Закон України "Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" набув чинності 1 січня 2005 року. При цьому норми, відповідно до яких усі водії повинні мати поліси ОСАЦВ, набувають чинності з 1 квітня 2005 року. Саме з цієї дати представники органів Державтоінспекції МВС України мають право перевіряти наявність у водія поліса і штрафувати в разі його відсутності.

Нещодавно лідер фракції "Єдина Україна" Богдан ГУБСЬКИЙ вніс законопроект, яким передбачається скасування з 1 квітня обов`язкового страхування для власників транспортних засобів.

25 березня Кабінет Міністрів України звернувся до парламенту з листом, в якому просив Верховну Раду "уникнути прийняття" законопроектів, які б перешкодили реалізації Закону "Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Автовласники можуть оцінити нову вартість обов’язкового страхування, яке їм потрібно оплатити аби мати право їздити дорогами України на сайті http://www.ocv.com.ua/

Bookmark and Share