Молодь Придністров’я вшанувала пам'ять Че Гевари


Перед присутніми виступили Виконавчий директор ММК "ПРОРИВ!" Альона Аршинова й прес-секретар НДП "ПРОРИВ!" Роман Конопльов.

В своїй промові Альона Аршинова відзначила:"Сьогодні ми згадуємо великого революціонера, пам'ять про якого змушує твердіше битися серця мільйонів молодих людей у різних країнах світу. Че був справжнім романтиком, що не втратив свій романтизм із роками перемог і поразок. Він пішов як справжній герой, і ми, придністровці, згадуємо про нього, тому що ідеали, за які боровся Че актуальні й сьогодні. Наші батьки створили Придністров’я як територію, вільну від будь-якої дискримінації й націоналізму. Че Гевара також був інтернаціоналістом, і якби він жив сьогодні, він би напевно був серед нас".

По закінченні короткої церемонії колона "проривівців" пішла до Меморіалу Слави, де застигла в хвилині мовчання й зробила церемонію покладання квітів до могил героїв - захисників Придністров’я. По закінченні церемонії активісти "Прориву!" зібралися у Вищій школі політичного лідерства ім. Че Гевари для чаювання. Потім біля стін школи, на площі Суворова, почалася трансляція документального фільму про долю великого революціонера й романтика Ернесто Че Гевара.

Джерело: Молодіжна правда

Bookmark and Share