«NOTA BENE». Частина 2


Семінар мав назву «Я і моя команда» та його метою було показати дітям переваги вміння роботи у команді. Адже що таке лідер без групи людей, на яку завжди можна покластись?

Це був дуже енергійний день. Семінар включав безліч вправ на побудову справжньої команди та вміння розподілу ролей у спільній роботі. Крім того, було проведено невеличкий блок цілепокладання.. Цей блок мав на меті надати школярам навичок, як правильно ставити перед собою мету, тверезо усвідомлювати можливі перешкоди та знаходити методи їх подолання на шляху досягнення цієї мети. По завершенню цього блоку була проведена «інавгурація» всіх учасників. Всім було вдягнуто корони, з метою показати, що всі люди є господарями свого життя, і якщо вміти правильно розставляти перед собою цілі та пріоритети, то можна досягти небачених вершин.

Хоча семінар і був дуже насичений, веселий та плодотворний, ніхто не забув, що 24 листопада – день Голодомору. Тож рівно о 16.00 учасники проекту двох шкіл вийшли на свої шкільні подвір’я, щоб разом зі всією Україною запалити свічки та вшанувати хвилиною мовчання всіх загиблих під час тих жахливих подій. 20 свічечок в одному кінці міста та 20 в іншому, 20 пар оченяток зі сльозами у одній школі та 20 у іншій. 20 вигуків «я ніколи не допущу такого…» з одного шкільного подвір’я та 20 з іншого... Вони всі такі різні, вони всі талановиті по своєму. Кожен з них яскрава особистість зі своїми недоліками та перевагами. Вони – майбутнє України. Тож задачею теперішньої влади нашої держави та нас, представників громадського руху, є створення всіх умов, щоб це «майбутнє» зростало гідним...

Прес-служба ХОО ВМГО ДА

Bookmark and Share