30 листопада 2007 року у приміщенні актової зали Чернігівського державного технологічного університету відбувся регіональний етап конкурсу «Студент року»


Актова зала ЧДТУ була вщент наповнена бажаючими побачити найкращих із найкращих.

У конкурсі були представлені всі найбільші ВНЗ м. Чернігова:

- Чернігівський державний технологічний університет,

- Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченко,

- Чернігівський факультет бізнесу Української академії бізнесу та підприємництва,

- Чернігівський державний інституту права, соціальних технологій та праці,

- Чернігівський інститут економіки і управління,

- Чернігівська філія Московського державного відкритого університету.

Учасники змагалися у наступних номінаціях:
- «Самохвалівка» або «Підтримка вузу», учасник презентував глядачам себе та свій ВУЗ.
- «Містер комунікабельність» або «Удар ложкою», учасникам потрібно було заробити грошей у залу (оскільки справжній студент завжди має вміти викручуватися із скрутного фінансового становища),
- «Містер драйв» або «Драконада», розповідь-жарт про студентське життя, декана, викладачів тощо,
- «Талант року» або «Веселуха», це вільне домашнє завдання учасника направлене на розкриття талантів учасників.

Учасники перетворили змагання на справжнє випробування для журі, адже кожен із них продемонстрував уміння веселити, танцювати та співати розгортаючи на сцені подекуди справжнє театралізоване дійство.
Було обрано «Студента року глядацьких симпатій», яким став представник Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці Вадим Соколюк.
Одразу дві номінації здобув Представник Чернігівського факультету бізнесу Української академії бізнесу та підприємництва Олег Задера, котрий просто завоював публіку танцем у стилі брейк-данс, справжній професіонал отримав перемогу у номінаціях «Містер комунікабельність» та «Талант року».
Журі не встояло над чарівною та привабливою Катериною Кулаковою із Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченко для котрої спеціально ввели новий титул «Міс чарівність».

Але найкращим із найкращих, переможцем регіонального конкурсу «Студент року 2007» у м. Чернігові став представник Чернігівського інституту економіки і управління Олександр Тихоновский.
Тепер всі надії покладаються на Олександра, котрий, ми впевнені, достойно представить Чернігів на фінальній частині «Студент року», де змагатимуться переможці регіональних етапів з усієї України.

Конкурс проводився за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, управління у справах молоді та спорту Чернігівської ОДА, управління освіти і науки Чернігівської ОДА, адміністрації Чернігівського державного технологічного університету.

Bookmark and Share