Чи завжди риба гниє з голови, або як проходили вибори у дорадчий орган КМДА


Клуб молодих дипломатів України висувався по напрямку «Міжнародне співробітництво в галузі молодіжної політики», висуванцем від клубу був Заводовський Ілля зі своєю програмою щодо розвитку зовнішньої політики міста та підготовки професійних кадрів до ЧЄ 2012.

Взагалі, початок форуму був доволі оптимістичний. Молоді, енергійні люди повністю заповнили колонну залу будівлі міськради Києва, активно взялись дискутувати над нез`ясованими питаннями й існуючими проблемами. Але ще задовго до початку представлення програм кандидатами на місця в робочі Ради, можна було спостерігати агітування присутніх у залі представниками деяких організацій та походеньки від столу до столу, пропонуючи підтримати кандидатуру своєї організації в обмін на голос за кандидата іншої, якщо висуванці претендували на різні напрямки.

Така несправедливість, звичайно, не могла не обурити людей, які, все ж таки сподівались на те, що, висуванці обиратимуться за перспективністю і цікавістю запропонованих програм, а не за тим, на скільки багато їм вдалося купити, або випросити голосів, і просто зареєструвати в переддень форуму декілька десятків нікому не відомих організацій, які ймовірно й були створені для здійснення цих афер.

Оскільки форум молоді міста Києва спеціально затягнувся зацікавленими у цьому людьми, до кінця форуму залишилося менше четвертої частини присутніх. Ті ж, що не забажали дочекатися кінця і самостійно проголосувати вкинувши свій бюлетень в скриньку, довірили їх іншим. Вже безпосередньо під час голосування було помічено, що в багатьох бюлетенях були викреслені прізвища і вписано нові, це свідчить тільки одне – що люди, яким довірили свої бюлетені не виявили порядності та не виправдали довіри до них, і в результаті одні і ті ж персони вкидали бюлетені знову і знову, забезпечивши більшість голосів своєму кандидату і перше місце так званому «переможцю».

Спостерігаючи за цим перебігом подій, мимоволі задумуєшся - а що говорити про велику політику, про політику в Верховній раді, в Кабінеті міністрів, в оточенні президента, на скільки і до якого часу діє їхня людяність, на скільки вони виправдовують довіру своїх виборців, адже там на карту поставлено набагато більше.

Здавалося б, що ще сьогоднішня політично свідома молодь, яка виросла вже в незалежній Україні, принесе в майбутньому порядок і стабільність в велику політику, зможе об`єднати державу і розвинути до європейського рівня. Здавалося б все так і буде, але аналізуючи сьогоднішній перебіг подій, приходиш до висновку, що наша молодь обирає той шлях в політиці, який їм показують їхні попередники.

Ми не сильно переймаємося невдачею, яка трапилась з нами у перший день зими, хоча більшості учасникам клубу шкода витраченого суботнього часу, а сам кандидат на посаду у дорадчий орган разом з двома членами клубу (Темнюк Тетяною та Світличним Василем були терміново відкликані з міжнародної енергетичної конференції, яка проходила у цей час в готелі «Київський». Нам насправді шкода, що у клуба не було конкурентів у сфері міжнародних відносин, що б могли скласти якісну програмну та ідейну конкуренцію.

Клуб Молодих Дипломатів України після наради вирішив визнати результати «виборів», а разом з тим, і відповідальність переможців. Розуміючи те, що у переможця по міжнародному напрямку не було власної програми, ми з радістю презентуємо йому свою, щоб йому було про що звітувати перед молоддю Києва, через півроку.

Автор: Довганюк Тарас
Джерело: Клуб Молодих Дипломатів України (dip-club.pp.net.ua)
Bookmark and Share