Визначено призерів фестивалю "Прес-листопад на Погулянці"


Учасниками фестивалю були 10 команд від редколегій учнівських газет із Волинської, Львівської та Рівненської областей. Упродовж жовтня-листопада вони працювали над спецвипусками своїх газет, присвячених проблемі корупції.

На фестивалі відбулися конкурси журналістської майстерності, журналістських матеріалів на тему протидії корупції, командний конкурс та конкурс газет.

У номінації «Найкращий спецвипуск газети на тему протидії корупції» перше місце журі присудило газеті «Разом» Школи журналістики ЦТДЮГ, друге – газета «Золоті комірці» Луцької гімназії №4, а третє – газета «Інтелект» Сокальської Малої академії наук.

У командному змаганні, яке складалося з конкурсів на найвлучніший підпис до фотографій, найоригінальніші антикорупційні плакати, підписи до статей, найоригінальніші пропозиції щодо залучення молоді до протидії корупції та вікторини «Що? Де? Коли?» перше місце виборола команда газети «Наші кроки» Львівської правничої гімназії.

За найкращий журналістський матеріал було визнано статтю Христини Шевченко «Зробимо конвертики інопланетянами?!», опубліковану в газеті «Разом», а в конкурсі журналістської майстерності, перемогла головний редактор газети «Наш формат» Жидачівського центру творчості Вероніка Герасименко.

Даний захід відбувався в рамках діяльності Регіонального інформаційно-ресурсного центру Проекту «Сприяння активної участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації "Виклики тисячоліття" (МСС).


Джерело : ГО "Європейський діалог"

Автор : Олена Шинаровська


Bookmark and Share